dodano: 2020-01-31 09:10:01
PC

Wizualna powieść The Lion's Song, łatka poprawiająca grę już gotowa

Wizualna powieść The Lion's Song,  łatka poprawiająca grę już gotowa
13°
0

Niezależne studio Mi'pu'mi Games, twórcy przygodówki The Lion's Song z podgatunku visual novel, przygotowali dla graczy łatkę likwidującą niemożność zdobycia osiągnięć.
 
The Lion's Song to emocjonalna przygodowa produkcja nastawiona na opowieść i wybory, które wpływają na zakończenie, a także na zdobyte przez gracza osiągnięcia. Gra, która nie oferuje nam wyzwań umysłowych, a skupia się na historii, zamkniętej w pięciu epizodach gry określanej jako wizualna powieść, otrzymała łatkę poprawiającą pewien błąd, który zgłaszali gracze.
 
The Lion's Song - recenzja wszystkich epizodów
 
Patch, który został dodany, pozwala zdobyć wszystkie osiągnięcia w grze, także to decydujące, w samej końcówce rozgrywki. Naprawiono problem, który uniemożliwiał graczom uzyskanie osiągnięcia podczas korzystania z funkcji redecyduj ponownie. Dzięki tej poprawie wszystkie osiągnięcia mogą być teraz odblokowane. Patch działa na wszystkich platformach na jakich gra jest dostępna, zarówno na Steam, GOG.com, jak i na konsoli Nintendo Switch. 
 
The Lion's Song, to gra, o której mieliśmy okazję wspominać już na łamach naszego serwisu, więc przypomnę pokrótce, że historia zawarta w grze przenosi gracza w burzliwy czas początku XX wieku. W tytule podzielonym na epizody, w każdym z nich śledzimy losy jednego z bohaterów, którzy walczą o siebie, starają się zaistnieć i zamanifestować swoją działalność, czy to malarską, czy muzyczną lub naukową.  
 
The Lion's Song jest debiutanckim dziełem Mi'pu'mi Games, które, na razie po cichu pracuje nad kolejną grową propozycją. Świętujące ostatnio 10-tą rocznice istnienie, niezależne studio wkrótce ujawni tytuł i być może zdradzi fabułę kolejnej gry. Czekajcie na więcej informacji, które niebawem się u nas pojawią. 
 
The Lion's Song dostępna jest na komputerach PC, Mac i Linux na Steam i GOG.com, a także na konsolach Nintendo Switch. 
 
Kup grę na GOG.com
 

źródło: Informacja Prasowa

Tagi: The Lion,
Komentarze (0):
Reklama
Reklama