dodano: 2018-07-14 18:00:03
PC

The Lion's Song trafiła na konsole Nintendo Switch

The Lion's Song trafiła na konsole Nintendo Switch
1

The Lion's Song, składająca się z czterech epizodów narracyjna przygodówka, niezależnego studia  Mi'pu'mi Games dostępna jest teraz także na Nintendo Switch.
 
Gra, o której pisaliśmy już na łamach naszego serwisu, choćby w tym miejscu, została podzielona na cztery różne epizody, przedstawiające losy trójki młodych ludzi dążących do osiągnięcia życiowego sukcesu, z czwartym, podsumowującym rozgrywkę odcinkiem. 
 
Pierwszy przybliża nam życie młodej studentki skrzypaczki i kompozytora, Welmy Dörfl, drugi to opowieść o młodym malarzu o nazwisku Franz Markart, zaś trzeci to historia młodziutkiej matematyczki, Emmy Recniczek. Wszystkie rozgrywają się w jednym czasie, w Wiedniu początku XX wieku. 

The Lion's Song - recenzja

 
Gra wykona jest w pikselowej grafice retro, zaliczając się do klasycznych gier z gatunku visual novel, nastawionych nie na zagadki logiczne, a rozbudowaną i emocjonalną opowieść. 
 
The Lion's Song dostępna jest zarówno na Steam, jak i GOG.com w wersji na PC, a także na urządzeniach mobilnych Android i iOS, a teraz także na Nintendo Switch.  
 
The Lion's Song na Steam
 
The Lion's Song na GOG.com
 
The Lion's Song - Nintendo Switch
 
 

Komentarze (0):
avatar TOM3K
dodano: 2018-07-16 00:09:12

Nic ciekawego. Jedynie udźwiękowieniem ma ta gra szansę się obronić. Takie mam wrażenie ;)

Reklama
Reklama