32°
2
dodano: 2018-01-21 16:00:02
PC

The Lion's Song - recenzja

The Lion's Song, niezależna narracyjna przygodówka point & click, dzieło studia Mi'pu'mi Games pozwoli graczom wkroczyć w świat młodych ludzi walczących o osiągnięciu życiowego sukcesu i robi to doskonale. Oto nasze recenzja tego tytułu.

Projekt, o którym wspominaliśmy już na łamach naszego serwisu tututu, a także tutaj, to jak zapewne wiecie przygodówka, która wykonana jest w starym stylu, w grafice retro, pozbawiona tęczowych kolorów i urokliwych cut - scenek, ale potrafiąca wykorzystać to, co w przygodówkach narracyjnych jest najbardziej istotne, czyli fabułę. 

Dzięki uprzejmości gog.com miałam przyjemność zapoznać się z The Lion's Song, poznając losy trójki bohaterów, mierząc się z wyborami, decyzjami i stopniowo zanurzając się w doskonale poprowadzoną opowieść. Mam nadzieję, że przytoczony przeze mnie fragment mojej recenzji zachęci Was do zapoznania się z tym tytułem, jeśli oczywiście jeszcze tego nie zrobiliście, bo zaręczam. Warto! 

".... fabuła, wciągająca, z nutką melancholii, czasami smutna, momentami wesoła, ale przede wszystkim prawdziwa i nie pozostawiająca wątpliwości, że przygodówki nie muszą być powalające graficznie i naszpikowane mnóstwem zagadek, żeby były godne naszej uwagi. Taki właśnie jest The Lion's Song, epizodyczna gra przygodowo- narracyjna...." 

Kup The Lion's Song na gog.com

Kup The Lion's Song na Steam

The Lion's Song - recenzja wszystkich epizodów

 


Galeria:

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
Komentarze (0):
avatar TOM3K
dodano: 2018-01-21 19:48:27

Nic ciekawego a jeszcze nie wiem czemu ale gog jakoś mnie odrzuca. Najlepszą platformą jest moim zdaniem uplay.

avatar Mariusz
dodano: 2018-01-21 19:19:21

To point & click więc w zasadzie podziękuję, nie do końca moje klimaty, zwłaszcza wizualna strona tytułu niezachęca.

Reklama
Reklama