dodano: 2021-05-13 20:00:01
PC

The Lion's Song, narracyjna, epizodyczna przygodówka za darmo na Epic Games Store. Za tydzień tajemnicza gra

The Lion's Song, narracyjna, epizodyczna przygodówka za darmo na Epic Games Store. Za tydzień tajemnicza gra
16°
0

The Lion's Song, narracyjna, epizodyczna przygodówka studia Mi'pu'mi Games, za darmo na Epic Games Store. Za tydzień w gratisie zagadkowa tajemnicza gra.

Zgodnie z zapowiedziami z zeszłego tygodnia, przez kolejne siedem dni dodamy do swojej biblioteki na platformie Epic Games Store narracyjną, epizodyczną grę w stylu retro, w pikselowej grafice, autorstwa Mi'pu'mi Games o tytule The Lion's Song.

The Lion's Song to gra przygodowa, która opowiada pięć różnych historii, które osadzone są na początku dwudziestego wieku. Bohaterami są postacie, z których każda ma jakieś wyjątkowe talenty. Historia skupia się między innymi na młodej kompozytorce, jest i dobrze zapowiadający się malarz, czy genialna matematyczka. Wszystkie z nich szukają własnej drogi życia, które napędzane są wyborami i decyzjami graczy. 

Grę będzie można pobierać i dodawać do swojej biblioteki na Epic Games Store od dzisiaj, 13 maja do 20 maja, do godziny 17-tej. Wtedy to udostępniona zostanie nowa gra, na razie nam nie znana.

Przeczytaj również: The Lion's Song, epizodyczna, narracyjna, w stylu retro - recenzja

Platforma Epic Games Store wróciła bowiem do kwestii "tajemniczej gry", która jest nam już znana. Jaka to jest gra dowiemy się dopiero 20 maja, o godzinie 17-tej. Gratisowy tytuł zagadka będziemy dodawać do swojej biblioteki tradycyjnie przez tydzień, od 20-27 maja, także do godziny 17-tej.

Czyżbyśmy dostali coś wyjątkowego i zaskakującego? Czy należy spodziewać się gry bardziej hitowej?  O tym przekonamy się już za niecałe siedem dni. 

Darmowa gra dostępna w wersji na komputery osobiste PC. 

Odbierz darmową grę na Epic Games Store


Komentarze (0):
Reklama
Reklama