dodano: 2021-04-21 20:00:01
PC

The Little Brave, przygodowa gra fantasy stworzona przez niezależnego twórcę, Dmitrija Batova, pełna ciekawych postaci

The Little Brave, przygodowa gra fantasy stworzona przez niezależnego twórcę, Dmitrija Batova, pełna ciekawych postaci
16°
0

The Little Brave, przygodowa gra fantasy stworzona przez niezależnego twórcę, Dmitrija Batova, pełna ciekawych postaci. Premiera na Steam i Epic Games Store.

Gra w pełni tworzona jedynie przez jednego twórcę, w tym wypadku Dmitrija Batova, w stylu przygodowym akcji, przenosząca graczy w klimat fantasy o tytule The Little Brave zmierza zarówno na platformę Steam, jak i na Epic Games Store. Twórca, którą ją tworzy, kiedyś robił zupełnie co innego, ale jest zawodowym programistą, a tytuł który tworzy to spełnienie jego marzenia. Dlatego pragnie oddać w ręce graczy grę, która ma wymyśloną ekscytującą historię i niezwykle ciekawe postaci.

Historia w The Little Brave przenosi graczy w odległą przeszłość. Na świecie istniała wtedy magia, a pilnowali jej dzielni strażnicy. Ci poprzysięgli służbę, która nakazała im chronić miejsca, w którym ta magia jest najsilniejsza, miejsca z magiczną, wyjątkową mocą. 

Przeczytaj również: Road 96, przygodowa gra akcji o bogatej klimatycznej fabule zmierza nie tylko na komputery, ale także na Nintendo Switch

Niestety nie wszystko poszło zgodnie z planem, bowiem jeden ze strażników, pragnący dla siebie jak najwięcej, chcący sławy, bogactwa i władzy, z powodu zazdrości, zapragnął mieć wyjątkową magiczną moc jedynie dla siebie. Wykonał więc niezwykle mroczny, zakazany rytuał, dzięki któremu uzyskał wielką magiczną moc. Z tego powodu został jednak przeklęty.

Niestety dzięki działaniom strażnika, który zniszczył magię, ta wkrótce zniknęła, a klątwa strażnika na stałe została w spustoszonych krainach. Keely, w którego wcielamy się podczas rozgrywki, jest odważnym chłopcem i niezwykle odpowiedzialnym, którego marzeniem jest rozpocząć przygodę, by odkryć tajemnice pierwszego strażnika. 

Gra nie ma jeszcze swojej daty premiery. Zadebiutuje na komputery osobiste PC, na platformie Steam oraz na Epic Games Store.

Karta gry na Steam

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!


Komentarze (0):
Reklama