dodano: 2019-05-23 19:00:03
PC

Mod poprawiający czyli kultowa przygodówka The Longest Journey HD

Autor: agusia16
Mod poprawiający czyli kultowa przygodówka The Longest Journey HD
51°
0

The Longest Journey, kultowa już przygodówka point and click studia FunCom doczekała się zmieniającego i ulepszającego ją moda i jest teraz dostępna w wersji HD.
 
O The Longest Journey, w polskiej wersji - Najdłuższa Podróż, usłyszeliśmy prawie dwadzieścia lat temu. W roku 2000 gra zadebiutowała na komputerach osobistych PC ciesząc graczy wciągającą historią, łącząca świat rzeczywisty z magią, rozpoczynając niesamowity cykl baśniowych opowieści fantasy i science - fiction.
 
Przenosiliśmy się razem z nią między alternatywnymi rzeczywistościami, technologicznym Stark i magiczną Arkadią, które to przemierzała młoda, osiemnastoletnia dziewczyna April Ryan, studentka Akademii Sztuk Pięknych i "Skoczek", dziewczyna mająca zdolności przenikania dwóch jakże różnych, ale jednocześnie połączonych światów, które wymagały przywrócenia równowagi.
 
Rekrutacja do redakcji - maj 2019
 
Po wielu latach i problemach technicznych, z którymi mierzyli się czasami miłośnicy The Longest Journey pragnący powrócić po raz kolejny w niesamowity klimat tejże przygodówki, ta otrzymała ulepszającego ją moda, który czyni z niej The Longest Journey HD. The Longest Journey HD zawiera skalowane sieci neuronowe tła, sprite'y, przerysowany interfejs użytkownika i wiele innych drobnych ulepszeń dzięki implementacji silnika gry ResidualVM. Moda pobrać można z z tej strony nieodpłatnie w wersji na komputery Windows 7 praz Mac i Linux.
 
Na stronie znajdziecie nie tylko sam plik, ale i szczegółowy poradnik, punkt po punkcie, zawierający wytyczne i wskazówki jak zainstalować moda. Do uruchomienia pliku instalacyjnego potrzebna jest oczywiście oryginalna wersja gry, którą kupicie na GOG.com i Steam.

Pobierz mod do The Longest Journey

 

 

 

 


Galeria:

1
2
3
4
5
6

Komentarze (0):
Reklama
Reklama