dodano: 2021-06-22 09:15:01

The Menu, nowy horror, w którym zagrają Anya Taylor-Joy i Raplh Fiennes

The Menu, nowy horror, w którym zagrają Anya Taylor-Joy i Raplh Fiennes
13°
0

Nadciąga nowy film grozy, w którym wspólnie zagrają Anya Taylor-Joy i Raplh Fiennes. Tytuł filmu grozy to The Menu. Data premiera, na razie nie znana.

Ciekawe połączenie aktorskie szykuje się w kolejnym filmie grozy, jaki powstaje, na razie bez konkretniejszych szczegółów. Otóż w produkcji grozy, o tytule The Menu spotkają się na planie aktorka młodego pokolenia, które zasłynęła z roli Beth Harmon w Gambit królowej oraz Raplh Fiennes, który większości z nas kojarzy się z roli Lorda Voldemorta w serii filmów Harry Potter

Aktorzy będą głównymi postaciami z filmu, którego tytuł nosi The Menu, ma być zrealizowana przez Searchlight Pictures, a jego reżyserem ma być Mark Mylod, który ma swój udział w takich produkcjach jak: Sukcesja, Rodzina Royle czy Gra o tron. Produkcją ma zająć się Adam McKay.

Przeczytaj również: Recenzja mini serialu Gambit Królowej Netflixa, wciągająca historia młodej kobiety w szachowym, zdominowanym przez mężczyzn świecie

The Menu to opowieść, która połączy horror z czarną komedią, opowiadając o świeżo poślubionej parze, która udaje się na wyspę położoną z dala od ludzi, by tam udać się do bardzo drogiej restauracji i zjeść równie drogi obiad. 

Wspomniana para aktorów, Anya Taylor-Joy (Gambit królowej, Ostatniej nocy w Soho, Nowi mutanci, Skłodowska) zagra świeżo upieczoną żonę, zaś Raplh Fiennes (Nie czas umierać, Wykopaliska, The King's Man lub King's Man: Pierwsza Misja, czy seria Harry Potter), wcieli się w szefa kuchni, który przygotuje dla pary menu, a w nim coś bardzo wyjątkowego. 

Data premiery filmu, jeszcze nie została ogłoszona. 

 


Komentarze (0):
Reklama
Reklama