dodano: 2021-02-22 20:00:01

The Mystery of Woolley Mountain w maju na konsoli Nintendo Switch, zapowiedź D.I. Catcher, garść informacji od Lightfoot Brothers

The Mystery of Woolley Mountain w maju na konsoli Nintendo Switch, zapowiedź D.I. Catcher, garść informacji od Lightfoot Brothers
10°
0

The Mystery of Woolley Mountain w maju na konsoli Nintendo Switch, zapowiedź D.I. Catcher, czyli garść growych wieści od Lightfoot Brothers. Co jeszcze nowego? 

Lightfoot Brothers, niezależny deweloper pojawia się z nowymi grami. W zapowiedziach premiera The Mystery of Woolley Mountain na konsoli Nintendo Switch oraz nowy projekt, o tytule D.I. Catcher.

Czytaj również: The Mystery of Woolley Mountain - klasyka i tajemnica

Zaczynamy od zapowiedzi The Mystery of Woolley Mountain na przenośną konsolę Nintendo Switch. Gra zostanie wydana na wspomnianej platformie przez Bumblebee Interactive i pojawi się tak w wersji podstawowej, jak i premium. Ruszyła także już jej przedsprzedaż. 

Historia w The Mystery of Woolley Mountain przenosi nas do surrealistycznego świata, w którym to wraz z grupą naukowców udajemy się do miasta zamieszkałego przez dzieci, które trzeba będzie uratować przed złą czarownicą. Miejsce do którego naukowcy się udadzą, to tytułowa wyspa Woolley Mountain.

Kolejna gra to nieco inny niż tradycyjnie przygodowy gatunek. To również wykonana w rysunkowym, ale czarno-białym stylu, przygodowa gra platformowa, określana przez deweloperów ze studia Lightfoot Brothers jako: "przygodowa gra platformowa typu run and gun". Jej tytuł brzmi: D.I. Catcher.

Wcielamy się w niej w detektywa, mającego na głowie wiele problemów, zdesperowanego i nie stroniącego od mocniejszych trunków. Mężczyzna na obsesję na punkcie zaginionego partnera, który uznany został za zmarłego. Jego miłością jest kobieta o imieniu Betty, ale również psy, broń oraz....dżem. 

- Jestem nieszczęśliwym, zdołowanym i pijanym detektywem, z obsesją na punkcie odnalezienia mojego zaginionego partnera w zbrodni, uznanego za martwego, tak jak moja dusza. Miłośnik psów, dżemów, mojego rewolweru i Betty. Już wkrótce na twoim komputerze i konsolach. Wypatrujcie mojego Kickstartera w 2021 roku, bo przez całe moje śmierdzące życie byłem wyrzucany poza obrzeża życia.

Gra nie ma jeszcze swojej daty premiery. Zadebiutuje na platformie PC. 

Strona gry na Nintendo Switch


źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama