dodano: 2020-02-09 06:05:01
PCNSHPS4PS4 PROXBOX

The Outer Worlds z wynikami sprzedaży, na które zareagowało Take-Two

Autor: AnoX
The Outer Worlds z wynikami sprzedaży, na które zareagowało Take-Two
43°
2

The Outer Worlds od Obsidian Entertainment oraz Private Division sprzedało się w ilości, która wzbudziła we właścicielu wydawcy - Take Two wątpliwości.
 
Pod względem jakości wspomniany Obsidian spisał się znakomicie, ba spora popularność w sieci z pewnością przełożyła się także na sporą sprzedaż tytułu. Niemniej wynik 2 miliony kopii nie robi wrażenia w kontekscie sporej popularności w internecie.
 
HUMANKIND z pierwszymi dziennikami twórców. Czym będzie gra?
 
Z jeden strony także Private Division jako wydawca mógł czuć satysfakcję, jednakże spółka matka, czyli gigant w postaci Take Two Interactive nie może powiedzieć tego samego. Otóż zdaniem właścicieli chociażby Rockstar Games rezultat sprzedażowy mógłbyć wyraźnie lepszy.
 
Wątpliwości dotyczączą przede wszystkim dostępności RPG-a w ramach abonamentu Xbox Game Pass już w dniu premiery. Zysk ostateczne budzą w największej z firm wątpliwości, które zwyczajnie można zrozumieć. Strauss Zelnick w swojej własnej osobie stwierdził, że konieczne będzie dokładne przeanalizowanie eksperymentalnej formy dystrybucji.
 
Zdaniem Zelnicka być może ta forma najlepiej się spisuje w przypadku starszych tytułów, dzięki czemu wszystkie strony byłyby zadowolone.
 
W przyszłości Obsidian nie bedzie posiadał już wyboru, ponieważ jest obecnie częścią Xbox Game Studos, jednakże Private Division i ich "matka" z pewnością z większym dystansem będzie podchodzić do tego typu współpracy.
 
W najbliższym czasie będziemy mogli ujrzeć jak zmienia się sytuacja, szczególnie z uwagi na to jak poradziło sobie w tym roku 2K Games oraz jak powoli, choć dość głośno zmienia się wewnętrzna sytuacja w Take-Two Interactive oraz ich relacji z własnymi podmiotami.
 
The Outer Worlds miało premierę 25 października 2019 roku na komputerach osobistych, Xbox One i PlayStation 4 oraz Nintendo Switch.
 

źródło: gamespot.com/articles/the-outer-worlds-sells-2-million-units-as-take-two/1100-6473490/

Komentarze (0):
avatar AnoX
dodano: 2020-02-09 23:37:37

Fluorium Wielkie dzięki za wyłapanie błędu! Spoglądając na ostatni PS Plus to faktycznie aż się prosić o podobną, choć konkurencyjną usługę....

avatar Fluorium
dodano: 2020-02-09 17:27:20

"będzie mieć premierę 25 października 2019 roku" raczej miało :) Mam ps4 i zazdroszczę xboxowi abonamentów, choć rzeczywiście nowości nie powinni dawać tak szybko.

Reklama
Reklama