dodano: 2019-02-28 15:00:03
PCNSHPS4PS4 PROXBOX

The Sinking City z ciekawym system śledczym - Nieźle się nagłówkujemy!

Autor: AnoX
The Sinking City z ciekawym system śledczym - Nieźle się nagłówkujemy!
0

The Sinking City doczekało się zupełnie nowego materiału wideo, który prezentuje graczom interesujący system śledztw, które będziemy przeprowadzać samodzielnie pracując nad dobrą pracą.
 
Ukraińskie studio Frogwares doczekało się sporego i ciekawego materiału wideo, który koncentruje się na elementach detektywistycznych. Nasz protagonista, w przeciwieństwie do Sherlocka Holmesa, ma nadnaturalne umiejętności przydatne przy tego typu działaniach.
 
System śledczy został tak zaprojektowany, aby móc sobie poradzić z odnalezieniem dowodów, wskazówek oraz szczegółów, które na końcu złożymy samodzielnie. Gra nie będzie nas trzymać za rękę, a to nasze szare komórki pozwolą nam rozwikłać zagadki. Konkluzje musimy podjąć w oparciu o fakty, ponieważ w innym wypadku możemy ukarać kogoś za to czego nie zrobił.

Komputery na Ceneo.pl

 
Mapa świata została pozbawiona oznaczeń zadań i celów, za to będziemy musieli odpowiadać samodzielnie, starając się uzyskać to co jest możliwe. Charles W. Reed będzie potrzebował naszej pomocy, zatem to my będziemy bezpośrednio kształtować jego losy.
 
Na szczęście do dyspozycji otrzymamy umiejętności takie jak Mind's Eye, które pomoże nam znaleźć dowody, Retrocognition tworzące między wymiarową retrospektywę, zmysł detektywistyczny The Omens oraz Archives wspomagające nas przy łączeniu wątków i dowodów w  Ratuszu, Bibliotece i na Komendzie Policji. Nasza konkluzja połączy się w tak zwanym Mind Palace, gdzie ujrzymy efekty naszej pracy.
 
The Sinking City będzie dostępne na PC, PS4 i XB1 w 2019 roku.
 

źródło: Informacja Prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama