dodano: 2019-03-08 13:45:02
PCNSHPS4PS4 PROXBOX

The Sinking City otrzymało nową datę premiery! Zagramy już za...

Autor: AnoX
The Sinking City otrzymało nową datę premiery! Zagramy już za...
0

The Sinking City doczekało się dzisiaj ogłoszenia nowej daty premiery, która zmusi nas do odczekania... choć może to wyjść tylko na dobre?
 
Ukraińskie studio Frogwares, znane z growych przygód Sherlocka Holmesa ogłosiło dzisiaj, że zmienia datę premiery swojej najnowszej produkcji The Sinking City na nową, osadzoną w czerwcu. Jak się okazuje zagramy dopiero 27 czerwca 2019 roku, kiedy to ilość premier będzie mniejsza, niż ma to miejsce w marcu. 
 
W ten sposób studio uniknie ryzyka małej sprzedaży i przy okazji lepiej wykorzysta dodatkowy czas na dopracowanie swojej produkcji. W ten sposób gracze zdecydowanie mogą czuć się zadowoleni, ponieważ w nowym okresie nie ma zbyt wielu spektakularnych premier, zatem łatwiej będzie się graczom skupić na tej detektywistycznej przygodzie z Cthulhu w tle.

Gry - sprawdź na Ceneo

O The Sinking City wspominaliśmy Wam już kilkukrotnie zarówno ogólnikowo, jak i przy okazji dedykowanych materiałów pokroju prezentacji interesującego systemu śledztw, zatem o tej grze wiele możecie przeczytać na naszych łamach. 
 
[Komentarz] Teoretycznie przy tego typu ruchach gracze nigdy nie są zadowoleni, jednakże odnoszę wrażenie, że tym razem może być jednak inaczej. Końcówka czerwca to okres podczas którego będziemy mogli przysiąść wieczorem i zabrać się do tajemniczej, alternatywnej rzeczywistości inspirowanej dokonaniami H.P. Lovecrafta.
 
A jak Wy oceniacie nową datę premiery i jakie w ogóle jest Wasze podejście do zmian? Uznajecie niektóre tego typu decyzje za dobre? Dajcie nam znać w komentarzach jaka jest Wasza opinia!
 
The Sinking City ukaże się 27 czerwca 2019 roku na PC, PS4 i XB1.
 

źródło: Informacja Prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama