dodano: 2019-05-22 15:00:02
PCNSHPS4PS4 PROXBOX

The Sinking City, czyli jak miasto doprowadzi nas do szaleństwa!

Autor: AnoX
The Sinking City, czyli jak miasto doprowadzi nas do szaleństwa!
10°
0

The Sinking City od Frogwares doczekało się kolejnego ładnego materiału wideo, który tym razem dla odmiany skupia się na ukazaniu szaleństwa w mieście.
 
Ukraińskie studio jest już coraz bliżej premiery gry, tymczasem kolejny materiał wideo prezentuje nam to jak wiele szaleństwa kryje w poprzednio niepozornym mieście Oakmont. 
 
Jak się okazuje deweloperzy jeszcze mocniej prezentują motywy i inspiracje, które uzyskano dzięki znakomitym oryginałom napisanym przez słynnego H.P. Lovecrafta.
 
 

Świat przedstawiony to naprawdę wyjątkowe miejsce na tle przecież tysięcy unikatowych miejsc akcji, w których przyszło nam się znaleźć w grach. Oakmont zaoferuje nam naprawdę wiele niespodzianek i tajemnic, które będziemy z przyjemnością odkrywać!
 
[Komentarz redaktora] Ilość ładnych i ciekawie się prezentujących się rzeczy jest imponująca, jednakże moją uwagę zwróciła inna rzecz. Frogwares szykuje nam naprawdę dość "zwykłego" bohatera, który ma pewne wyjątkowe umiejętności, ale wciąż pozostaje on przeciętnym gościem. Detektyw, nie detektyw. Wygląda na to, że przyjdzie nam się wcielić w zwykłego człowieka wciągniętego w niewiarygodne okoliczności.
 
The Sinking City ukaże się 27 czerwca 2019 roku na PC, PS4 i XB1.
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama