dodano: 2018-08-01 18:00:02
PCNSHPS4PS4 PROXBOX

The Sinking City zaprezentowane na nowym, klimatycznym zwiastunie

The Sinking City zaprezentowane na nowym, klimatycznym zwiastunie
1

The Sinking City, mroczna przygodówka akcji, z elementami detektywistycznymi i klimatem zaczerpniętym z prozy pisarza grozy, H.P.Lovecrafta zaprezentowana na nowym, filmowym zwiastunie.
 
Kolejne wideo, które twórcy, ukraińskie studio Fragwares przygotowało graczom,  przedstawia stan umysłu bohatera, nad którym w grze przejmiemy kontrolę. Produkcja, której wydaniem zajęło się BigBen Interactive pozwoli wkroczyć do otwartego świata, dając możliwość swobodnego badania miasta Oakmont, Massachusetts, nawiedzonego przez przerażającą powódź.
 
W The Sinking City, o czym już wspominaliśmy między innymi przy okazji daty premiery gry a także między innymi tutaj czy też tu,  wcielimy się w prywatnego detektywa, Charlesa W. Reeda, mężczyznę, który przybył do Oakmont, by zbadać zagadkę kataklizmu, które, wszystko na to wskazuje, ma nadprzyrodzone pochodzenie. 
 
"Torturowany przez swoją przeszłość i nieziemskie wizje, znajduje się w Oakmont, szukając zbawienia od swojego pełzającego szaleństwa".
 
W The Sinking City czeka graczy poszukiwanie wskazówek, eksploracja oraz rozmowy z mieszkańcami tego miejsca upadku i przesądu. Nie zabraknie także elementów akcji i mrocznego, typowego dla gier czerpiących inspiracje z prozy Lovecrafta, klimatu grozy. Jego próbka w kolejnym filmowym zwiastunie. 
 
Projekt zadebiutuje na rynku gier w wersjach na PC, PlayStation 4 i Xbox One 21 marca 2019 roku. 
 

źródło: Informacja Prasowa

Komentarze (0):
avatar TOM3K
dodano: 2018-08-02 12:50:13

Aż tak klimatyczny to ten zwiastun nie jest. Trochę się zawiodłem po tej produkcji i coraz bardziej ona traci.

Reklama
Reklama