dodano: 2020-02-19 20:00:01
PC

Przygodowe i narracyjne The Suicide of Rachel Foster zadebiutowało

Autor: agusia16
Przygodowe  i narracyjne The Suicide of Rachel Foster zadebiutowało
17°
0

The Suicide of Rachel Foster, narracyjna poruszająca poważne tematy przygodówka niezależnego studia ONE-O-ONE GAMES i Daedalic Entertainment zadebiutowała. 
 
Dziś swój debiut miał narracyjny przygodowy thriller niezależnego ONE-O-ONE GAMES i Daedalic Entertainment, gra zatytułowana: The Suicide of Rachel Foster, produkcja, która nie boi się poruszać poważnych tematów związanych ze smutkiem, samotnością, pełnej melancholii, której istotą są duchy przeszłości. Produkcja, która w pełni uzależniona jest od decyzji graczy to ambitna, mądra opowieść, która pozwoli graczom zastanowić się nad istotnymi elementami naszego życia.
 
Przygodowy thriller The Suicide of Rachel Foster z datą premiery
 
- Tworząc The Suicide of Rachel Foster chcieliśmy zainspirować graczy do refleksji nad często zaniedbywanymi tematami, jak smutek, miłość i rozdrażnienie. Gry wideo są potężnym medium do opowiadania historii. Chcemy wykorzystać tę platformę do podnoszenia świadomości na te tematy, włączając je jako elementy gry, dodające głębi fikcyjnej narracji — mówi Daniel Azara, deweloper w ONE-O-ONE GAMES.
 
Historia pozwoli nam wcielić się w młodą kobietę o imieniu Nicole, która po latach spełnia ostatnią prośbę swojej umierającej matki. Przyjeżdża do hotelu, położonego w górzystym zaśnieżonym rejonie, do miejsca, które kiedyś prowadzone było przez jej rodziców, już nieżyjących. Miejsce to było także świadkiem romansu ojca Nicole z jej równolatką, nastoletnią Rachel Foster, która zaszła z nim w ciąże, po czym odebrała sobie życie. 
 
Niestety gwałtowna i nagła zmiana pogody, która przynosi burzę śnieżną, odcina Nicole drogę powrotu. Wędrując po domu, mierząc się z traumatyczną przeszłością, może od teraz polegać jedynie na wsparciu pracownika Federalnej Agencji Zarządzania Kryzysowego, który jest towarzyszem jej w odkrywaniu prawdy, pozwalającej poradzić sobie z przeszłością. 
 
The Suicide of Rachel Foster zadebiutowała w wersji na komputery osobiste PC na Steam oraz GOG.com. 
 
Kup grę na Steam
 

źródło: Informacja Prasowa

Galeria:

1
2
3
4
5
6

Komentarze (0):
Reklama
Reklama