dodano: 2021-07-29 09:30:01

The Walking Dead: sezon 11, finał serialu zaprezentowany na filmowym zwiastunie

Gra:
The Walking Dead: sezon 11, finał serialu zaprezentowany na filmowym zwiastunie
29°
0

The Walking Dead: sezon 11, serial, który kończy swoją emisję na tym sezonie, z okazji Comic-Con został zaprezentowany na wieńczącym koniec zwiastunie.

Wielkimi krokami zbliża się finał ciągnącej się już od wielu lat opowieści serialowej rozgrywającej się podczas apokalipsy zombie. Serial The Walkig Dead, który przechodził swoje wzloty i upadki, doczekał się jednak aż jedenastu sezonów. Przy okazji Comic-Con został zaprezentowany zwiastun, trzeba powiedzieć, bardzo klimatyczny, ostatniego, finałowego sezonu, który tak naprawdę został podzielony na trzy części. Pierwszy z nich zadebiutuje w Ameryce, już w sierpniu. 

The Walking Dead, którego 10 dostępnych sezonów można obejrzeć na Netfliksie to produkcja serialowa, która miała swoją premierę w 2010 roku, a swoją inspirację czerpie z komiksów autorstwa Roberta Kirkmana. Opowieść w świecie zombie stała się tak popularna, że powstawały o niej także gry, stworzone przez Talltale Games, do których recenzję i sporo poradników znajdziecie na łamach naszego serwisu. 

Finał opowieści The Walkig Dead, w której pożegnamy wielu bohaterów, ale powróci w niej postać, która na jakiś czas zniknęła z serialu, czyli Rick Grimes, został podzielony na aż trzy części, trzy segmenty serialowe. Pierwszy z nich pojawi się w Stanach Zjednoczonych już 22 sierpnia, a będzie sobie liczył aż 24 odcinki. 

Przeczytaj również: The Walking Dead: A Telltale Games Series - opis serii przygodówek, kolejność, najlepsza z serii, dodatki

Fabuła serii finałowej to kontynuacja wydarzeń z sezonu dziesiątego, w której zobaczymy dalsze losy mieszkańców Alexandrii, starających się zachować swoje miejsce życia w całości, jednocześnie zachowując własne życie. Nie będzie to łatwe, bowiem jest ich na tyle duże, że kurczą się zarówno ich zapasy żywnościowe, jak i miejsce. Śledzić będziemy także losy czwórki bohaterów: Eugene'a, Ezekiela, Yumiko i Księżniczki , których uwięzili jacyś tajemniczy żołnierze, o niejasnych zamiarach. 

Showrunnerką serialu, podobnie jak poprzednich jest Angela Kang. W osadzie zaś ponownie: Norman Reedus (Święci z Bostonu, Blade: Wieczny łowca II), Lauren Cohan (The Boy, Batman v Superman: Świt sprawiedliwości), Melissa McBride (Mgła, Ministranci), Josh McDermitt (Na cały głos, Life in Color), Christian Serratos (saga Zmierch), Ross Marquand (Avengers: Wojna bez granic , Avengers Endgame (Koniec Gry), Seth Gilliam (Motyl Still Alice, Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak), Jeffrey Dean Morgan (P.S. Kocham cię, Chirurdzy, Sanktuarium) oraz Khary Payton (Hellraiser: Hellworld.com, Krew: Ostatni wampir).

Amerykańska premiera The Walking Dead: sezon 11 przewidziana na 22 sierpnia 2021 roku. 


Komentarze (0):
Reklama
Reklama
Najnowsze recenzje