dodano: 2019-04-03 22:45:02
ANDIOSPCPS4PS4 PRO

This War of Mine światowym sukcesem! Poznaliśmy statystyki

Autor: AnoX
This War of Mine światowym sukcesem! Poznaliśmy statystyki
21°
1

This War of Mine od polskiego studia 11 bit Studios okazało się wielkim sukcesem, wciąż przynoszącym firmie spore zyski. Poznaliśmy sprzedaż i ciekawostki.
 
Niezależna produkcja okazała się wielkim fenomenem, który związany był nie tylko z bardzo dobrą sprzedażą, ale także ze świetną sprzedażą przynoszącą po dziś dzień firmie zyski. Nie może to dziwić, skoro grze udało się przebić granicę 4,5 milionów kopii! To rezultat, którego pozazdrościć może wiele znacznie większych tytułów. 
 
Recenzja This War of Mine: Stories - Father's Promise
 
Największa społeczność zebrana jest w Stanach Zjednoczonych, a najmniejsza na Wyspie Bożego Narodzenia, gdzie zakupiono pojedynczą kopię! ;) Pamiętać należy także o przeznaczeniu przez wielu graczy aż pół miliona dolarów na rzecz organizacji The War Child.
 
To wszystko zapewniło firmie byt, a nam także kolejną znakomitą produkcję, którą okazał się Frostpunk, również dobrze radzący sobie pod względem sprzedaży.
 
Recenzja; This War of Mine: Stories - The Last Broadcast
 
Nie zapominajmy także o tym, że wydano także jako osobny tytuł pierwszy rozdział The War of Mine: Stories, czyli Father's Promise.

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (1):
avatar TOM3K
dodano: 2019-04-04 21:17:06

Super sprawa i wielkie gratulacje bo należało sie. This War of Mine i Frostpunk są super.

Reklama
Reklama