dodano: 2021-08-04 20:00:01

Thunderful Publlishing i firma FuturLab stworzą wspólnie przygodową grą akcji science-fiction

Gra:
Thunderful Publlishing i firma FuturLab stworzą wspólnie przygodową grą akcji science-fiction
0

Thunderful Publishing i firma FuturLab nawiązali współpracę, czego efektem będzie stworzenie  przygodowej gry akcji sci-fi, związanej z serią Velocity.

Deweloperzy ze studia Thunderful Publishing ogłosili, że nawiązali współpracę z deweloperem z Brighton, firmą FuturLab. Efektem jej będzie kolejna przygodowa gra akcji. 

Nowa gra, o której na razie niewiele wiemy, ma być przygodową grą akcji, z niecodziennym stylem i innym spojrzeniem na gatunek gier przygodowych akcji, utrzymaną w klimacie science-fiction. Będzie to gra trzecioosobowa, z trybem walki. Twórcy opisują ją jako duchowego następcę wielokrotnie nagradzanej serii Velocity.

Przeczytaj również: GRIME, mroczna gra platformowa, z trudną rozgrywka, jest już dostępna

FuturLab świętuje w tym roku swoje 18. urodziny, a my mieliśmy największy dar w postaci podpisania przez Thunderful naszej ambitnej nowej własności intelektualnej. Widać, jak nasze studio powraca do akcji science fiction, mające to samo DNA co Velocity, ale z dużo większą ambicją, stylem i współczesnym znaczeniem. To nic innego jak gra marzeń i nie możemy się doczekać, aby podzielić się nią ze światem -  – powiedział założyciel i dyrektor kreatywny FuturLab James Marsden.

Cieszymy się, że możemy ogłosić naszą współpracę z FuturLab, doświadczonym studiem cieszącym się wspaniałym uznaniem krytyków. Zaprezentowana nam gra, prototyp i wizja nie mają sobie równych! Chociaż nie możemy powiedzieć o wiele jeszcze możemy być pewni, że projekt rozpoczęty z Jamesem i jego zespołem zachwyci graczy na całym świecie odświeżająco nowym podejściem do gatunku akcji, prezentowanym z oszałamiającym stylem wizualnym i super ścisłą mechaniką rozgrywki  – powiedział Thunderful Head of Publishing Dieter Schoeller.

Gra nie ma jeszcze tytułu, ani daty premiery i dedykowanej platformy. 

Odwiedź stronę FuturLab

Wspólny projekt 


źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama