dodano: 2019-09-11 18:00:07

Tiny Money, plastelinowo-sylikonowy świat wielkich i maluczkich

Autor: agusia16
Tiny Money, plastelinowo-sylikonowy świat wielkich i maluczkich
0

Tiny Money, klasyczna przygodówka Stop Motion Game, stworzona z plasteliny i silikonu, w świecie wielkich i malutkich zaprezentowana na zwiastunie.
 
Klasyczną rozgrywkę w stylu przygodowym, zaprezentowaną w wyjątkowym stylu graficznym, przywodzącym na myśl grę The Neverhood czy Armikrog, pragnie graczom zaprezentować Tiny Money, gra, która w ciekawej formie pokazuje konsumpcyjny i bardzo pragmatyczny styl życia. Tu fizyczna wielkość  człowieka, zależy od zasobności jego portfela.
 
Nubla, artystyczna przygodówka w fantastycznym świecie zagadek
 
Wcielamy się w niej w mężczyznę, który żyje właśnie w takim świecie, w którym ludzie mogą stać się wielcy jak górą, bo ich portfel jest przepełniony lub malutcy, bo są niezwykle biedni. Tu wielki i bogaty szef będzie wydawał rozkazy, a malutki, prawie nic nie znaczący kelner stanie się prawie niezauważalny. Nasz bohater jest właśnie takim małym w wielkim świecie, w którym musi przetrwać i nie stracić wszystkiego co ma. 
 
Tiny Money to gra stworzona wyłącznie z plasteliny powlekaniem warstwą silikonu, animowanych ręcznie, a następnie fotografowanych za pomocą aparatu cyfrowego. 
 
Gra nie ma jeszcze swojej daty premiery, ale twórcy zapowiadają wydanie wkrótce pierwszej wersji demonstracyjnej, którą gracze będę mogli przetestować. 
 
Tiny Money zadebiutuje na platformach PC. 
 
Odwiedź stronę oficjalną
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama