dodano: 2020-09-15 18:00:01
PCNSHPS4PS4 PROXBOX

TOHU, przeurocza przygodowa gra logiczna zaprezentowana na nowym zwiastunie. Tym razem przedstawia fragment rozgrywki

Gra: TOHU
TOHU, przeurocza przygodowa gra logiczna zaprezentowana na nowym zwiastunie. Tym razem przedstawia fragment rozgrywki
11°
0

TOHU, przeurocza przygodowa gra logiczna studia Fireart Games została zaprezentowana na nowym zwiastunie. Tym razem przedstawia krótki fragment rozgrywki.
 
TOHU, przygodowa gra logiczna, wydana przez The Irregular Corporation, znanego z Murder By Numbers i dewelopera Fireart Games, który ma na swoim koncie przygodową grę platformową Spirit Roots została zaprezentowana na nowym filmowym zwiastunie, tym razem prezentującym fragment rozgrywki
 
Przeczytaj także: Letni Festiwal Gier Steam - wersje demonstracyjne, część pierwsza - Crowns and Pawns: Kingdom of Deceit, TOHU i Papetura
 
Zaprezentowany właśnie nowy filmowy zwiastun przybliża graczom wprowadzenie do gry, szczegółowe spojrzenie na wczesny scenariusz tej przygodowo - logicznej, ręcznie malowanej growej produkcji. Jej wersja demonstracyjna jest teraz dostępna na platformie Steam, a wrażenia z jej przejścia znajdziecie w linku powyżej. Gra TOHU, oferuje ścieżkę dźwiękową Christophera Larkina (Hollow Knight), łączy wizualne opowiadanie historii z bujną, wciągającą kompozycją muzyczną. 
 
Gra rozpoczyna się gdy spokojny świat rybnej planety zostaje zakłócony przez mroczne, cieniste stworzenie, które wprowadza w spokojnej do tej pory krainie wielki chaos. Stworzenie, wprowadzając zamęt, niszczy święty silnik, klucz do tego świata. Od teraz życie na rybnych planetach chyli się ku upadkowi, jest zagrożone. Z tym kłopotem musi sobie poradzić właśnie nasza bohaterka, która po drodze natknie się na ekscentryczne postaci, takie jak Juncle, jej cienkonogiego przyjaciela i byłego opiekuna, handlarza wysokich lotów, który mieszka w wannie i wiele innych. 
 
TOHU to gra osadzoną w świecie dziwnych i wspaniałych rybnych planet, w której przyjdzie się nam zmierzyć z wieloma łamigłówkami, poznając prawdę o tajemniczej małej dziewczynce, która ma swoje alter-ego, wielkiego mechanicznego robota, Cubusa. Akcja gry rozgrywa się na wspomnianych planetach, w pięknie, ręcznie rysowanym krajobrazie. TOHU to mnóstwo urzekających i dziwnych miejsc i równie tajemniczych scenariuszy, wspaniałe stworzeniami i topsy-turvy świat, pełen zagadek opartych na fizyce i współpracy dwóch alter-ego jednej protagonistki. 
 
Gracz będzie zmieniał się miedzy dziewczynką, a Cubusem, by wykorzystując umiejętności dwóch różnych postaci, zamkniętych w jednej osobie, zachować rozum, ale także planować kreatywne rozwiązania dla zagadek, które są naprawdę ciekawe. Niezależnie od tego, czy chodzi o poszukiwanie kryształów potrzebnych do zasilania ekspansywnego statku latającego, czy o naukę strzelania z armaty wypełnionej kretami z wąsami, TOHU to gra pełna zagadek o różnym stopniu trudności. 
 
Premiera gry w wersji na PC,  Steam, PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch przewidziana jest na jesień tego roku. 
 
Karta gry na Steam - pobierz wersję demo
 

źródło: Informacja Prasowa

Galeria:

1
2
3
4
5
6
7
8

Komentarze (0):
Reklama
Reklama