dodano: 2020-11-19 16:00:01
PCNSHPS4PS4 PROXBOX

TOHU, przeurocza przygodówka logiczna ponownie dostępna w wersji demonstracyjnej na platformie Steam. Czas ograniczony!

Gra: TOHU
TOHU, przeurocza przygodówka logiczna ponownie dostępna w wersji demonstracyjnej na platformie Steam. Czas ograniczony!
0

TOHU, przeurocza przygodówka logiczna stworzona przez Fireart Games ponownie dostępna w wersji demonstracyjnej na platformie Steam. Czas ograniczony! 
 
Z okazji trwającego przez najbliższe kilka dni DevGAMM, w którym prezentowane są wszelakie gry, TOHU, przeurocza przygodówka logiczna po raz kolejny dostępna jest w wersji demonstracyjnej
 
Przeczytaj również: Letni Festiwal Gier Steam - wersje demonstracyjne, część pierwsza - Crowns and Pawns: Kingdom of Deceit, TOHU i Papetura
 
Przez czas ograniczony, od dziś do 21 listopada podczas jednaj z największej konferencji branży gier zrzeszającej twórców z Europy Wschodniej, TOHU studia Fireart Games dostępna będzie ponownie za darmo, w wersji demo, pozwalając sprawdzić ją tym graczom, którzy nie mieli okazji przetestować jej na przykład podczas letniego festiwalu. 
 
Gra stworzona jest w prześlicznym, rysunkowym stylu graficznym. Tytuł pozbawiony jest dialogów głosowych, a wszelakie rozmowy obrazowane są przez myśli naszej wyjątkowej bohaterki. Jest wyjątkowa, bowiem posiada pewną niecodzienną umiejętność. Urocza dziewczynka, mieszkanka pewnej planety posiada swoje alter-ego. Potrafi zmieniać się w Cubusa, wielkiego robota mogącego z łatwością poradzić sobie z wyzwaniami, które jako dziecko, niestety nie może wykonać. 
 
TOHU oferuje ciekawą warstwę fabularną, równie ciekawe postacie, ale przede wszystkim skupia się na wszelakich zagadkach, mini-grach, łamigłówkach i wszelakich zadaniach. Jest to bowiem przygodówka logiczna, stawiająca na wyzwania umysłowe.  
 
Opowieść przenosi graczy na rybią wyspę, na której żyje nasza bohaterka. Pewnego dnia miejsce to zostało zniszczone, a serce planety, zwane Czcigonnym Silnikiem. Ona i jej alter ego, mechaniczny robot zwany Cubesem, postarają się poznać tajemnice związane z planetą i owym zniszczonym sercem. 
 
TOHU swoją premierę będzie mieć jesienią tego roku w wersji na komputery osobiste na PC. Przewidziana jest także premiera na PlayStation 4, Xbox One, iOS i Android. 
 

Galeria:

1
2
3
4
5
6
7
8

Komentarze (0):
Reklama
Reklama