dodano: 2021-01-15 20:00:01
PCNSHPS4PS4 PROXBOX

TOHU, urokliwa przygodówka logiczna ma już swoją datę premiery zarówno na Steam, jak i konsolach. Ma też niezwykle uroczy zwiastun

Gra: TOHU
TOHU, urokliwa przygodówka logiczna ma już swoją datę premiery zarówno na Steam, jak i konsolach. Ma też niezwykle uroczy zwiastun
13°
0

TOHU, urokliwa przygodówka logiczna ma już swoją datę premiery zarówno na Steam, jak i konsole. Ma też niezwykle uroczy zwiastun. Zagramy już w styczniu. 

TOHU, ręcznie rysowana, urocza, animowana przygodówka typu point and click, autorstwa Fireart Games i The Irregular Corporation, ma już swoją datę premiery. Gra zadebiutuje pod koniec stycznia, zarówno w wersji na komputery osobiste, jak i na konsole. Z okazji ogłoszenie jej debiutu zaprezentowany został także przeuroczy, zabawny zwiastun. 

Przeczytaj również: Letni Festiwal Gier Steam - wersje demonstracyjne, część pierwsza - Crowns and Pawns: Kingdom of Deceit, TOHU i Papetura

TOHU to jak wspomniałam jest przygodówką ze sporą ilością zadań, mini - gier i wszelakich łamigłówek, która pokonujemy za pomocą własnego intelektu, ale także bardzo charakterystycznej bohaterki, dziewczynki posiadającej własne alter ego, robocią i dużo od niej większą i silniejszą postać. Ścieżkę dźwiękową do gry, przygotowaną przez Christophera Larkina (Hollow Knight), zawierająca niezwykle wciągającą i bujną kompozycję muzyczną. 

TOHU rozgrywa się w spokojnym świecie, w rybnej planecie. Zostaje on zakłócony przez dziwne, cieniste stworzenie. Chaos, który jest zamiarem istoty zwanej The Stranger niszczy święty silnik, który jest kluczem do tego świata. Teraz życia na planecie jest zagrożone. Z misją jego uratowania pojawia się nasza bohaterka. Dziewczynka posiada swoje alter ego, potrafi w dowolnej chwili zmienić się w robota.

W swojej niezapomnianej podróży protagonistka natknie się na ekscentryczne postaci, takie jak Juncle,  zapomnianego przyjaciela i byłego opiekuna, oraz The Brokera, handlarza wysokich lotów, który mieszka w wannie. Zmieniając się w  The Girl  lub swoje alter ego - Cubusa, wykorzystujemy unikalne umiejętności, planujemy, by znaleźć kreatywne rozwiązania wielu przeróżnych zagadek. 

Od dziś TOHU jest dostępne na Nintendo Switch w Europie, a na Xbox One w Ameryce Północnej i Europie. Od jutra (15 stycznia) będzie również dostępne w Ameryce Północnej do przedsprzedaży na Nintendo Switch, a wszystkie zamówienia przedsprzedażne zawierają 10% zniżki.

Premiera gry w wersji na Steam, PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch i Google Stadia przewidziana jest na 28 stycznia 2021 roku. 

Karta gry na Steam


źródło: Informacja prasowa

Galeria:

1
2
3
4
5
6
7
8

Komentarze (0):
Reklama
Reklama