dodano: 2019-04-07 13:35:01
PCPS4PS4 PROSTRXBOX

Tom Clancy's The Division 2 ze zmianami i nową treścią!

Autor: AnoX
Tom Clancy's The Division 2 ze zmianami i nową treścią!
14°
1

Tom Clancy's The Division 2 doczekało się ostatnio aktualizacji, która nie tylko wprowadza serię poprawek i zmian, ale także otwiera zawartość popremierową.
 
Ubisoft wypuścił specjalny materiał wideo, który poświęcony został  nowościom, które już się pojawiły i które wkrótce będą dostępne na wszystkich platformach.
 
Assassin's Creed Kingdom (Ragnarok) będzie grą na nową generację? - Krótka analiza
 
Rozpocznijmy od serii poprawek i zmian, które powiązane są chociażby z poprawieniem systemu statystyk, lekkim zwiększeniem interfejsu oraz kwestią balansu rozgrywki i poszczególnych broni.   
 
Przy okazji zapewniono najbardziej aktywnym fanom nową zawartość. Od 5 kwietnia dostępna jest najtrudniejsza do tej pory baza Tidal Basi, a już 25 dnia tego miesiąca dojdzie również Operacja Dark Hours. Deweloperzy przypominają także o Tajnych Misjach oraz o Specjalizacji numer 4, która ma się pojawić "wkrótce".
 
 

[Komentarz] Po raz kolejny doskonale widzimy to jak skutecznie deweloperzy wyciągnęli wnioski z błędów, dzięki czemu cały czas mamy powód do powrotu do gry i zaliczenia kolejnych aktywności.
 
Tom Clancy's The Division 2 miało premierę 15. marca 2019 roku. Gra na komputerach osobistych dostępna tylko jest na Uplay oraz na Epic Games Store (dotyczy to wersji cyfrowych).
 

Komentarze (1):
avatar TOM3K
dodano: 2019-04-07 22:48:17

Coolturka ;)

Reklama
Reklama