dodano: 2019-03-07 22:30:02
PC

Total War: Three Kingdoms i tyrania Dong Zhuo!

Autor: AnoX
11°
0
Total War: Three Kingdoms i tyrania Dong Zhuo!
Total War: Three Kingdoms doczekało się kolejnego materiału wideo, który tym razem koncentruje się na potężnym Dong Zhuo, który nie ma żadnej litości.
 
W walce o zjednoczenie Chin pod swoimi rządami znajdzie się wielu nietypowych przywódców, jednym z nich będzie Dong Zhuo bazujący na swoich umiejętnościach w walce oraz potężnej posturze. To właśnie ona oraz bezwzględny charakter umożliwią nam uzyskanie swoich celów, niekiedy nawet bez toczenia wojny.
 
Nasza skuteczność oraz siła związane będą także z budowanie strachu wśród współpracowników, którzy będą przez nas także eliminowani. Naszymi aktywnościami będą także przejęcia terytoriów na własność oraz wymuszenia, które umożliwią nam zmianę sytuacji. 
 
Kampanię fabularną Dong Zhuo będziemy mogli poznać po pokonaniu tego przeciwnika i jego armii lub poprzez zdobycie prestiżowej rangi Cesarza. Watażkowie, a następnie potężni liderzy bez wątpienia będą się wyróżniać także z umiejętnościami przydatnymi przy wielu umiejętnościach.
 
Total War: Three Kingdoms ukaże się 23 maja 2019 roku na komputerach osobistych. Gra będzie dostępna w polskiej (napisy) oraz angielskiej wersji językowej.
 

źródło: Informacja Prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama