18°
0
dodano: 2021-08-15 06:00:01
PC

Armie Total War Warhammer 3 zmierzą się ze sobą na początku listopada? Brytyjczycy mogli ujawnić termin debiutu trzeciej odsłony...

Autor: AnoX

Jeden z brytyjskich sklepów mógł ujawnić możliwą datę premiery strategii Total War Warhammer 3. Czyżby terminem debiutu miał być początek listopada?

ShopTo znana i ceniona platforma sprzedaży gier przypadkiem mogła ujawnić dokładny termin nadchodzącego debiutu trzeciej odsłony serii Total War Warhammer, mogącej zadebiutować jesienią.

Zgodnie z ujawnionymi informacjami, terminem może być 4 listopada, który przypada w tym roku na czwartek. Jest to jeden z najczęściej wybierany dzień przez większość dużych studiów i wydawców w branży.

Póki co SEGA nie zdecydowała się rozpocząć kampanii marketingowej tego projektu, jednakże w nadchodzącym tygodniu zadebiutuje HUMANKIND, co może być uzasadnieniem takiej strategii. 

W 2020 roku niestety przesunięcia debiutów są częste, zatem warto trzymać kciuki za to, aby tym razem Creative Assembly poradziło sobie z wyzwaniami i faktycznie chociażby we wspomnianym listopadzie dało radę wypuścić jakością odsłonę pod cyklu.

Total War: WARHAMMER III ma zagościć jeszcze w 2021 roku na komputerach osobistych.

 


źródło: https://cogconnected.com/2021/08/total-war-warhammer-3-release-date/

Komentarze (0):
Reklama
Reklama
Najnowsze recenzje