dodano: 2020-02-24 08:45:02

Anime Netflixa Transformers: War for Cyberton Trylogy na zwiastunie

Autor: agusia16
Anime Netflixa Transformers: War for Cyberton Trylogy na zwiastunie
20°
0

Transformers: War for Cyberton Trylogi: Siege, nowy serial anime w uniwersum Transformers powraca na Netflixa. Platforma zaprezentowała pierwszy zwiastun. 
 
Platforma streamingowa Netflix zaprezentowała właśnie pierwszy zwiastun nowej serialowej serii. Tym razem będzie to anime rozgrywające się w uniwersum Transformers. Transformers: War For Cybertron Trilogy: Siege - New York Toy Fair to pierwszy filmowy, serialowy zwiastun całej serii, która niebawem na Netflixie.  
 
 Dwie światowe gwiazdy odrzuciły rolę Vesemira w serialu Netflixa!
 
Historia opowiedziana w Transformers: War For Cybertron przeniesie widzów w sam środek wojny na Cybertronie. Walka dobra ze złem toczy się w najlepsze, a jej celem jest zdobycie  źródła swojej mocy zwanego Allspark. Życie na Cybertonie nie jest łatwe, ale warto o nie walczyć, że wszystkich możliwych sił i za wszelką cenę. 
 
Serial, którego pierwszą część widzicie w zwiastunie poniżej, to jak wspomniałam wycinek większej całości. Netflix zamknie produkcję w trylogii. Pierwszy serialowy sezon anime to sześć odcinków. 
 
Data premiery serialu Transformers: War For Cybertron nie została jeszcze ogłoszona. Netflix poinformował, że premiera ma nastąpić wkrótce. 
 
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama