dodano: 2021-01-16 01:15:02
PCNSHPS4PS4 PROPS5

Trzecia duża aktualizacja zagościła we Wczesnym Dostępie WRATH: Aeon of Ruin!

Autor: AnoX
Trzecia duża aktualizacja zagościła we Wczesnym Dostępie WRATH: Aeon of Ruin!
13°
0

WRATH: Aeon of Ruin, wspólny projekt KillPixel oraz 3D Realms i 1C Entertainment, doczekał się trzeciej aktualizacji w ramach Wczesnego Dostępu na Steam!

Jeden z ciekawszych retro nowoczesnych projektów doczekał się wprowadzenia nowej, trzeciej aktualizacji stawiającej na uczynienie rozgrywki jeszcze rozleglejszą i bardziej satyskfacjonującą.

Zapoznaj się także z: Jak powstawał ostatni zwiastun live action do The Medium Platige Image i Bloober Team prezentują ujęcia!

Wśród najważniejszych zmian znajdziemy wprowadzenie nowego poziomu The Hollow, wprowadzenie artefaktu Trinket of Deflection oraz przeciwnika Lurkera.

Po raz kolejny zdecydowano się także lepiej tytuł zoptymalizować oraz poprawić, zapewniając jak najlepszą i najprzyjemniejszą rozgrywkę.

Gra w ramach Wczesnego Dostępu jest już możliwa do sprawdzenia, jednakże jeżeli wolicie przysiąść do pełnego wydania to musicie się nieco uzbroić w cierpliwość do lata 2021 roku, gdy odbędzie się pełnoprawny tytuł.

WRATH: Aeon of Ruin w pełnej wersji na komputerach osobistych oraz na PlayStation 4, Nintendo Switch oraz Xbox One trafi pojawi się latem 2021 roku.

Karta na GOG-u


źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama