dodano: 2021-04-06 10:00:01

Twórcy Control pracują nad tytułem exclusive dla PlayStation 5

Twórcy Control pracują nad tytułem exclusive dla PlayStation 5
12°
0

Według najnowszych plotek, deweloper Control i Alan Wake, Remedy Entertainment, może współpracować z Sony nad zupełnie nową grą na wyłączność PlayStation 5.

W tej chwili Remedy Entertainment pracuje nad kilkoma niezapowiedzianymi projektami i wygląda na to, że studio postanowiło nawiązać współpracę z różnymi wydawcami, aby wspólnie stworzyć kilka nowych gier. Wiemy, że współpracowali z Microsoftem nad CrossfireX, są też dwa projekty z Epic Games, jednym z nich może być Alan Wake 2 i jest kilka innych projektów, które nadal pozostają tajemnicą.

Chodzą słuchy, że jeden z projektów Remedy Entertainment może być przeznaczony na konsolę Sony PlayStation 5. Plotka pojawiła się na Reddicie, wyjaśniając, że pracownicy Sony i PlayStation udostępnili niektóre oferty pracy od Remedy za pośrednictwem swoich kanałów mediów społecznościowych, co również zrobili dla Housemarque i Sumo Digital, gdy studia rozpoczęły produkcję Returnal i Sackboy. 

Zobacz także: LG kończy z produkcją telefonów mobilnych i smartfonów ogłaszając to na swojej oficjalnej stronie

Ponadto specjalista z branży, Shpeshal Ed, skomentował tę plotkę za pośrednictwem Twittera, mówiąc, że jest ona rzeczywiście prawdziwa i może to być pełna wyłączność na PlayStation 5, a nie umowa na czas. 

O ile mi wiadomo. Ta plotka jest prawdziwa. Nie jestem w 100% pewna, ale myślę, że ta może być w pełni [ekskluzywna]

Jak to bywa w przypadku plotek musimy poczekać i zobaczyć na ile się potwierdzą

 


źródło: https://www.altchar.com/game-news/control-devs-may-be-working-on-playstation-5-exclusive-aj2Ep4v1xn74

Komentarze (0):
Reklama
Reklama