dodano: 2019-06-05 12:00:03
PCPS4PS4 PROPS5STR

Ubisoft naprawia wpadkę Amazona z Watch Dogs Legion

Ubisoft naprawia wpadkę Amazona z Watch Dogs Legion
13°
0

Po wycieku Amazonu przyszedł czas na ruch Ubisoftu, który zdecydował się oficjalnie potwierdzić, że najnowsza ich gra to Watch Dogs Legion.
 
Wczoraj dzięki błędowi sklep Amazon opublikował spory przeciek na temat kolejnej odsłony Watch Dogs. Według niego trzecia z kolei część będzie nosić nazwę Legion i zabierze graczy do Londynu po wyjściu Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej. Ubisoft dzięki temu oficjalnie zapowiedziało, że trwają prace nad Watch Dogs Legion i na oficjalnym koncie Twittera pojawiło się krótkie, bo 10-sekundowe wideo przedstawiające nowy logotyp gry wraz z dopiskiem „God save the NPCs”.
 
E3 2019 - Data wydarzenia i konferencji
 
Podpis wyraźnie nawiązuje więc do słów hymnu Wielkiej Brytanii. Można się także domyślać, że gracze otrzymają możliwość kontrolowania postaci niezależnych co jest nowością w serii. Prawdopodobnie więcej dowiemy się na oficjalnej konferencji Ubisoftu, która odbędzie się 10 czerwca o godzinie 22 czasu polskiego. Oglądać ją będzie można na oficjalnym kanale firmy w serwisie Twitch.
 
Tajemnica została rozwiązana i pozostaje nam poczekać na w pełni oficjalną zapowiedź oraz szczegóły. Po E3 2019 czeka na graczy fala informacji na temat najnowszych produkcji o czym z wielką skrzętnością będziemy informować w naszym serwisie.
 
Oficjalna strona firmy Ubisoft
 
   
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama