dodano: 2020-07-12 21:30:02
PC

UF 2020 - Hyper Scape doczekało się nowego, efektownego materiału wraz z wieloma informacjami o najbliższej przyszłości

Autor: AnoX
UF 2020 - Hyper Scape doczekało się nowego, efektownego materiału wraz z wieloma informacjami o najbliższej przyszłości
0

Hyper Scape zagościło na Ubisoft Forward 2020, gdzie mogliśmy zobaczyć efektowne materiały z rozgrywki wraz z ciekawymi informacjami o przyszłości gry.
 
Battle Royale francuskiego producenta i wydawcy doczekał się publikacji w wybranych miejscach na świecie, tymczasem najnowsza propozycja w końcu może trafić na kolejne rynki. 
 
Najnowszy zwiastun to kolejna dawka efektownych animacji CGI w ramach których ujrzeć możemy jak alternatywna rzeczywistość zmieniała się oraz sprawiała, że doszliśmy do obecnej rzeczywistości gry.
 
UF 2020 - Watch Dogs Legion powraca z materiałem po długim czasie! Gra wzniesie serię na wyższy poziom?
 
Prisma wykreowała walkę o Koronę, dzięki której rzeczywistość Hyper Scape nabrała kolorów oraz szaleństwa, w którym nie brakuje także hakowania i wpływania na ten świat przedstawiony.
 
Parkour, szeroki zasób broni, miejsc z niespodziankami do odkrycia, hakowania rzeczywistości oraz kształtowania wszystkiego wokół, uzyskując w ten sposób przewagę.
 
Gra będzie dostępna za darmo na komputerach osobistych, zapewniając graczom sporą dawkę zawartości, dotychczas dostępnej tylko dla wybranych.
 
Do dyspozycji otrzymamy imponujący zasób elementów dekoracyjnych, dzięki którym będziemy mogli stworzyć wiele unikatowych postaci do kierowania w grze pierwszoosobowej.
 
Hyper Scape jest od dziś dostępna do sprawdzenia w ramach otwartych beta testów.
 
 
 
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama