dodano: 2020-07-12 21:05:01
PCPS4PS4 PROPS5STR

UF 2020 - Watch Dogs Legion powraca z materiałem po długim czasie! Gra wzniesie serię na wyższy poziom?

Autor: AnoX
UF 2020 - Watch Dogs Legion powraca z materiałem po długim czasie! Gra wzniesie serię na wyższy poziom?
11°
0

Watch Dogs Legion pojawiło się na Ubisoft Forward 2020, gdzie mieliśmy przyjrzeć się temu jak serię rozwija Ubisoft i co nas czeka w futurystycznym Londynie
 
Kolejna, dotychczas mocno zmieniająca pomysł na zabawę odsłona cyklu po długim okresie ciszy po raz kolejny wraca do życia, tym razem serwując graczom wielki otwarty świat, futurystyczną wizję alternatywnej rzeczywistości oraz możliwość się wcielenia w praktycznie każdego NPC-a.
 
Po wielkich przesunięciach i porażkach Tom Clancy’s The Division 2 oraz Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint w początkowych fazach o tym projekcie nie słyszeliśmy praktycznie nic, wobec czego Legion ma być piekielnie dopracowany.
 
We wcześniejszych przebitkach zauważyć mogliśmy jedną z misji fabularnych oraz interesujące, nieco szpiegowskie warunki, wobec czego być może tym razem zobaczymy nieco bardziej stonowane wyzwanie.
 
Najnowszy materiał zaprezentował nam wizję alternatywnej przyszłości w ramach której możemy liczyć na wielką dawkę zniszczenia, buntu oraz walki z szeroko rozumianym system pseudo realistycznym stylu.
 
Supermarket Manager to kolejna propozycja Live Motion Games oraz PlayWay z segmentu symulatorów! Czas na supermarkety, handel, promocje...
 
W alternatywnej rzeczywistości doświadczyć możemy także gigantycznej inwigilacji oraz śledzenia obywateli, w których w sekundę można zmienić czyjeś życie.
 
Co ciekawe... Watch Dogs Legion doczekał się ładnej mini animacji, która świetnie wznosi serię na nowy poziom wprowadzania! Opowieść ma się zmieniać wraz z wybranymi przez nas postaciami, wraz ze swoim chwilowym klimatem.
 
 
 
Materiał zaprezentował nam rzeczywistość niezbyt odległą dotychczasowemu okresowi, jednakże po ataku terrorystycznym ataku wszedł Albion wraz z Nigelem Cass oraz jego brutalnym działaniem.
 
W grze pomimo wielu kolorów nie będzie brakować brutalności oraz mroku, wobec czego na każdym kroku czekać będą na nas niespodzianki oraz okazje do zrealizowania zadania.
 
Nasze postacie będą wyjątkowe,mają się posługiwać różnorodnym sprzętem, umiejętnościami czy gadżetami, dzięki którym staniemy się zabójczy... aż zanadrzo.... 
 
Nie zabraknie możliwości skupienia działań na hakowaniu, wpływaniu na otoczenie oraz wykorzystania pozycji naszych agentów, którzy mogą okazać się początkiem nowego podejścia do wyzwań.
 
Swoboda ma być podstawą nowej odsłony, zapewniając nam okazję do pobawienia się licznymi atrakcjami oraz narzędziami, przy czym nowy zwiastun był aż... za mocno dopakowany skutecznymi i efekciarskimi zagraniami.
 
Ubisoft potwierdził, że Watch Dogs Legion trafi także do programu Smart Delivery, zapewniając na mocniejszej konsoli najlepszą Microsoftową wersję.
 
Watch Dogs Legion ukaże się 29 października 2020 roku na komputery osobiste (w tym Uplay+), PlayStation 4, PlayStation 5 oraz Xbox One i Xbox Series X.
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama