dodano: 2017-12-09 12:10:01
PC

Unavowed kolejnym przygodowym tytułem od Wadject Eye Games

Autor: agusia16
Unavowed kolejnym przygodowym tytułem od Wadject Eye Games
3

Unavowed, kolejny tytuł od Wadject Eye Games, studia znanego z tworzenia pikselowych i niezwykle klimatycznych gier zadebiutuje w sprzedaży w przyszłym roku.
 
Przy produkcji gry, która określana jest jako przygodowy thriller pracuje Dave Gilbert, czyli twórca znanej i cenionej serii Blackwell. Tym razem nowa gra Wadject Eye Games, choć po raz kolejny zabierze graczy w klimat zjawisk paranormalnych, uległa pewnym zmianom. Po pierwsze zyskała większą rozdzielczość, przez co piksoloza, tak widoczna w poprzednich grach dewelopera, nie jest już tak widoczna. Po drugie  twórcy dadzą graczom możliwość grania dwoma postaciami naprzemiennie, dodatkowo urozmaicając rozgrywkę.  
 
Fabuła przenosi nas do współczesnego Nowego Yorku, który może zostać zniszczony przez siły piekielne. Mroczne demony trzyma w ryzach grupa osób posiadających nadprzyrodzone zdolności, zwana Unavowed. Niestety ich odwieczne metody już nie działają. Potrzeba jest świeża krew, którą może być nasz bohater. Rok temu został opętany przez demona, który zniszczył jego życie. Jest wolny, nie ma przyjaciół a jego doczesne życie się skończyło. Ma jednak szansę zacząć nowe i w szeregach Unavowed walczyć z nadciągającą ciemnością. 
 
Unavowed pozwoli nam wcielić się w męską lub żeńską postać, poznać trzy różne historie, a także pokierować postaciami, z których każda ma inne i ciekawe umiejętności. 
 
Projekt zadebiutować ma na PC w nadchodzącym 2018 roku. 
 
Odwiedź stronę oficjalną gry
 

Galeria:

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14

Komentarze (3):
avatar agusia16
dodano: 2017-12-09 20:49:11

Zaletą gier Wadject Eye Games jest bardzo intrygująca fabuła i to ona jest w ich grach najbardziej istotna, co dla gier fabularnych, jakimi są niewątpliwie przygodówki jest myślę najbardziej istotne. Cieszę się zatem, że powstaje kolejna gra tego studia i liczę, że mnie nie zawiedzie, bo wierzcie mi, to bardzo dobrze i sensownie stworzone opowieści :)

avatar Mariusz
dodano: 2017-12-09 20:44:11

Słabo się to prezentuje.

avatar TOM3K
dodano: 2017-12-09 18:36:51

Niestety taka gra sprawdziłaby się dawno dawno temu ale nie dzisiaj.

Reklama
Reklama