dodano: 2019-06-11 21:05:02
PC

E3 2019 - Undying, przygodowy, niezależny survival w zombie świecie

Autor: agusia16
E3 2019 - Undying, przygodowy, niezależny survival w zombie świecie
0

We wczesnym dostępie na platformie Steam, w pierwszym kwartale przyszłego roku, zadebiutuje niezależna gra chińskiego studia Vanimals, zatytułowana: Undying, która po raz kolejny zabierze graczy w świat opętany przez Zombie. 
 
Undying, która łączy w sobie zarówno przygodowe elementy, jak i przede wszystkim survival, RPG oraz akcję i przenosi graczy w rzeczywistość, w której po ulicach krocze żarłoczne żywe trupy. 
 
She and the Light Bearer ukazało się także na Nintendo Switch!
 
Wcielimy się w niej w kobietę i matkę o imieniu Anling, która zostaje ugryziona przez Zombie. W jej ciele, poprzez krew rozprzestrzenia się śmiertelna zaraza, która niebawem zamieni ją w potwora. Tylko odpowiednie zarządzanie zasobami jedzenie i picie, spowolni rozwój śmiercionośnej choroby. Zanim ta dopadnie Abling, protagonistka musi zrobić wszystko, by nauczyć swojego swojego młodego syna, Cody'ego jak przetrwać. 
 
 
Anling nie tylko musi zapewnić mi bezpieczeństwo, ale i zadbać o ograniczone zasoby, by ani on, ani ona, nigdy nie zaznali głodu, ani nie umarli z pragnienie. Codzienne przetrwanie w świecie tak niebezpiecznym jak ten, to także umiejętność walki, w tym strzelania, ale i rzemiosła oraz gotowania. 
 
Undying to między innymi: 
 
  • Emocjonalna opowieść o rodzicu i jego dziecku.
  • Łup, zmiataj i walcz w dziesiątkach miejsc wypełnionych zombie.
  • Obserwuj, jak Cody rośnie, gdy uczy się na podstawie swoich działań.
  • Pokonaj trudne przeszkody, ucząc się, jak pracować razem.

 

Karta gry na Steam

 


Komentarze (0):
Reklama
Reklama