dodano: 2018-02-28 18:05:02
PC

Unforeseen Incidents, dwuwymiarowa przygodówka zadebiutuje wiosną

Autor: agusia16
Unforeseen Incidents, dwuwymiarowa przygodówka zadebiutuje wiosną
10°
3

Unforeseen Incidents, dwuwymiarowa, niezależna przygodówka stworzona przez  Backwoods Entertainment i Application Systems Heidelberg swoją premierę będzie miała już niebawem, bowiem jeszcze tej wiosny. 
 
Projekt, wykonany w rysunkowej grafice 2D, oprócz ciekawej formy graficznej zaoferuje graczowi klasyczne elementy przygodowe, w tym eksplorację przeróżnych lokacji, mnóstwo dialogów oraz związane z tym gatunkiem gier, zagadki logiczne. 
 
Fabuła przenosi gracza do małego miasteczka Yelltown, w którym w szybkim tempie rozprzestrzenia się bardzo niebezpieczny, śmiertelny wirus. Tam też pewnego dnia amatorka i hobbystka, Harper Pendrell spotyka na ulicy umierającą kobietę i przypadkowo zostaje wciągnięta w niebezpieczną intrygę. Wyratować może ją z opresji reporter i paranoidalny artysta, Harper, który wyposażony w swój niezawodny i niezbędny „multitool” wyrusza w podróż, której celem jest nie tylko wyjaśnienie przyczyny owej tajemniczej zarazy, ale i powstrzymanie groźnych fanatyków.
 
Unforeseen Incidents zadebiutuje na Steam jeszcze tej wiosny i będzie dostępna na PC, Mac i Linux.
 
Odwiedź stronę oficjalną gry
 
Karta gry na Steam
 

Galeria:

1
2
3
4
5
6

Komentarze (3):
avatar TOM3K
dodano: 2018-03-01 14:19:17

Moim zdaniem nic specjalnego i jest wiele wiecej gier lepiej narysowanych.

avatar Mariusz
dodano: 2018-02-28 23:47:45

No ładnie narysowane ;) reszta tak sobie się zapowiada, nic nowatorskiego, zaskakującego choć może i bym zagrał bo nie odrzuca.

avatar PanDamian
dodano: 2018-02-28 20:12:30

Fakt, ładnie narysowana.

Reklama
Reklama