dodano: 2019-01-10 18:10:01
PC

Unlucky Seven, przygodowa gra akcji o miłości i nienawiści

Autor: agusia16
Unlucky Seven, przygodowa gra akcji  o miłości i nienawiści
0

Zabawę w iście makabrycznym stylu, w przygodowej grze akcji w typie horroru, pragnie nam zaprezentować studio Puzzling Dream i wydawca Ultimate Games S.A., w Unlucky Seven.
 
Unlucky Seven wcielamy się w zwierzęta, którym nadano ludzkie cechy, istoty z problemami, mające na sumieniach nie jeden grzeszek. Razem z nim ruszamy na kosmiczną, fotorealistyczną, a zarazem pikselową, kosmiczną podróż opowiadającą o miłości, nienawiści i wilczym apetycie na ludzkie mięso.
 
Główną bohaterką gry jest Ellen, która posiada spore grono przyjaciół pamiętających by cieszyć się każdą życiową chwilą, bez ograniczeń. Pewnego dnia, zamiast udać się na spotkanie Anonimowych Alkoholików, wędrują na wielką urodzinową imprezę do luksusowego motelu. Źle się składa jednak, bo właściciel owego przybytku właśnie skonsumował wyborną pasztetową z ludzkiego mięsa, co jedynie zaostrzyło jego apetyt, powodując tym samym, że impreza życia, stała się imprezą śmierci, w której gracz jest tym kogo zje, a jego wybory wpływają na losy pozostałej przy życiu paczki. Każdego z nich trzeba będzie bardzo dogłębnie poznać.
 
Unlucky Seven zadebiutuje na Steam w wersji na PC, Mac i Linux w pierwszym kwartale 2019 roku. 
 
Odwiedź stronę oficjalną
 
Karta gry na Steam
 
 

Galeria:

1
2
3
4
5
6
7
8

Komentarze (0):