dodano: 2019-07-11 18:05:05
PC

Uragun w październiku pojawi się we Wczesnym Dostępie na Steam!

Autor: AnoX
Uragun w październiku pojawi się we Wczesnym Dostępie na Steam!
11°
0

Gra warszawskiego studia Kool2Play S.A. - Uragun doczekała się ogłoszenia okresu wejścia do Wczesnego Projektu na Steam. Co zaoferuje ten top-down shooter?
 
Warszawski zespół cały czas dopracowuje swoją najnowszą propozycję, która będzie stanowić faktyczny początek nowej strategii. W każdym bądź razie już 17 października będziemy mogli zapoznać się z top-down shooterem osadzonym w przyszłości, w której taktyczne potyczki są niezwykle istotne.
 
Ankieta: PlayStation 5 czy Project Scarlett? Która konsola zwycięży?
 
Posługując się potężnym mechem będziemy odpierać zmierzające drony, które będą wielokrotnie nas zaskakiwać swoim sprytem. W związku z czym możemy już posmakować zabawy, która w pełni będzie dostępna w pierwszym kwartale 2020 roku.
 
Rozgrywka pozwoli nam się przenieść do 5 różnych środowisk miejskich, wśród których znaleźć możemy znane miejsca, ponieważ za inspirację odpowiadają takie pierwowzory jak Warszawa, Nowy Jork, Paryż, Berlin, Moskwa czy Barcelona. To właśnie tam będziemy się musieli zmierzyć z trudnościami, które nie są sterowane zgodnie ze scenariuszem i zamiarami twórców. Sztuczna inteligencja naprawdę ma robić różnicę w trakcie zabawy.
 
KONKURS i recenzja Ancestors Legacy: Saladin's Conquest
 
- Uragun to nowatorska gra z gatunku top-down shooter. Łączy w sobie klimat kultowego Syndicate i dynamikę Crimsonland z elementami taktycznymi Helldivers. Przeciwnicy to więcej niż bezmyślne hordy – zmieniają się z czasem i dostosowują do strategii gracza. Akcja toczy się wśród budynków i ulic będących adaptacją topografii prawdziwych miast. Jak wiadomo, walka w takim środowisku niesie ze sobą wiele wyzwań taktycznych – mówi Jacek Wesołowski Lead Designer Uragun, który pracował wcześniej między innymi przy słynnym Bulletstormie.
 
Uragun 17 października 2019 roku pojawi się we Wczesnym Dostępie na platformie Steam (PC).
 
Karta na Steam
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama