dodano: 2019-01-15 10:05:02
PCPS4PS4 PRO

Tajemnicze i urokliwie Vane już dostępne na PlayStation 4

Autor: agusia16
Tajemnicze i urokliwie Vane już dostępne na PlayStation 4
11°
0

Vane, eksploracyjna i narracyjna, ale i przygodowo - logiczna produkcja studia Friend & Foe jest już dostępna jedynie w wersji na konsole PlayStation 4.
 
Jak uroczo i zarazem tajemniczo piękne jest Vane o tym świadczy najnowszy filmowy zwiastun, który, właśnie przy okazji premiery, zaprezentowało studio Friend & Foe. Możemy w nim dojrzeć nie tylko bezmiar pustynnej przestrzeni, ale i przedziwne budynki, z równie dziwnymi istotami, machinami i tym podobnymi urządzeniami. Ta skoncentrowana na odbiór graficzny i emocjonalny, produkcja przygodowa, ucieszy zapewne nie tylko gracza pragnącego wizualnych uciech, ale i umysłowych wyzwań. 
 
A pozwoli nam, o czym już Wam wspominaliśmy w tym wpisie,  na zwiedzanie zapomnianej przez ludzi, zniszczonej krainy, w której tajemniczy złoty piasek przeobraża ptaka w chłopca, a chłopca w ptaka. Przenosząc się między postacią ptaszyska widzącego świat z góry, w zupełnie inny sposób kształtujemy rzeczywistość znajdującą się na dole, świat z perspektywy małego chłopczyka. Zdolność płynnej zmiany między dwoma postaciami, ich indywidualne umiejętności są kluczem do rozwiązania wielu łamigłówek w przeuroczym, pełnym zagadek świecie Vane. Jałowy dotąd świat przeobraża się, budując zupełnie coś nowego.
 
Vane dostępne jest póki wyłącznie na PlayStation 4 oraz Pro. Na wersję na komputery PC gracze muszą jeszcze poczekać, najprawdopodobniej do przyszłego roku. 
 
Kup grę w sklepie PlayStation Store
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama