dodano: 2019-11-08 12:00:11
PCPS4PS4 PROXBOX

W Fallout 76 abonenci usługi Fallout 1st założyli arystokratyczny klan

Autor: nocarz
W Fallout 76 abonenci usługi Fallout 1st założyli arystokratyczny klan
41°
2

Subskrybenci usługi Fallout 1st założyli klan arystokratów szydzący z graczy krytykujących usługę.
 
Płatna usługa Fallout 1st podzieliła graczy, a w świecie Fallout 76 rozpoczęła się regularna wojna pomiędzy abonentami, a graczami nie mającymi zamiaru wykupywać usługi. Niestety wojna toczy się dalej i we wspaniałym świecie Fallouta został założony klan Apokaliptyczna Arystokracja, który skupia "szczęśliwych" posiadaczy Fallout 1st.
 
O ile założenie klanu nie jest złe samo w sobie, o tyle arystokracja brzmi groźnie. Członkowie tego stowarzyszenia zdają się być całkowicie wrogo nastawieni do pozostałych graczy i bez ogródek nazywają ich wieśniakami. Wieść niesie, że założyciel w chwili tworzenia klanu, nie posiadał płatnej usługi. To dość prozaiczne ponieważ grupa regularnie publikuje memy wyśmiewające nie subskrybentów. Jednym z takich przykładów jest screen z rozgrywki z wielkim neonowym napisem "wieśniaki płacą więcej".
 
Apokaliptyczna Arystokracja liczy teraz ponad trzystu członków. Założyciel grupy twierdzi, że klan jest miejscem gdzie gracze opłacający abonament mogą czuć się bezpiecznie ponieważ wcześniej spotykali się z bardzo wrogimi zachowaniami pozostałych użytkowników. VectorZaraz z drugiej strony zapewnia, że klan nie działa pogardliwie, a jest jedynie satyrą elit.
 
Serwis Polygon prześledził jednak jak sprawa ma się faktycznie i okazuje się, że członkowie klanu podchodzą do tego zupełnie inaczej. Zapytani dlaczego dołączyli do Apokaliptycznej Arystokracji odpowiadali: Dołączamy, bo jesteśmy lepsi lub Oni mają większą klasę i kasę, w odróżnieniu od zwykłego motłochu albo, że są nadrzędni od wieśniaków.
 
Miejmy nadzieję, że to tylko zwykłe bicie piany bo przecież jakiś czas temu pewni ludzie byli przekonani, że są rasą nadludzi i panów. Z drugiej strony motto Fallouta - Wojna nigdy się nie zmienia - zaczyna nabierać nowego znaczenia.
 
arysto   

źródło: Polygon

Komentarze (2):
avatar AnoX
dodano: 2019-11-08 13:02:40

Czegoś tak dziwnego dawno w branży nie było, pytanie brzmi czy za chwilę w grze nie odbędzie się cyfrowa wojna :P

avatar redaktor
dodano: 2019-11-08 12:01:27

Hehe ciekawe co jeszcze wymyślą :) Może Bethesda powinna wyprodukować teraz specjalne pierścienie dla ELITY !

Reklama
Reklama