dodano: 2021-09-19 10:15:01

W lesie dziś nie zaśnie nikt 2, znany przybliżoną datę premiery i rys fabularny polskiego slashera

W lesie dziś nie zaśnie nikt 2, znany przybliżoną datę premiery i rys fabularny polskiego slashera
26°
0

W lesie dziś nie zaśnie nikt 2, znany przybliżoną datę premiery i rys fabularny polskiego slashera, który swoją premierę będzie miał na platformie Netflix.

Pierwszy polski slasher W lesie dziś nie zaśnie nikt to produkcja, która została bardzo dobrze przyjęta przez widzów, nie tylko w naszym kraju. Film, który z powodów pandemicznych nie trafił do kin, a pojawił się na platformie Netflix, obejrzało sporo użytkowników platformy w wielu krajach. Dobre przyjęcie zaowocowało oczywiście zamówieniem kolejnej części filmu. Sequel W lesie dziś nie zaśnie nikt 2, został zapowiedziany oficjalnie przez Netfliksa już w kwietniu tego roku.

Wtedy oczywiście nie znaliśmy jeszcze jego daty premiery. Teraz nieco się to zmieniło, gdyż Netflix zapowiedział kontynuacja horroru na platformie przewidziana jest podczas Netflix & Chills, czyli święta horrorów planowanego na tegoroczny Halloween. Dlatego też film ten, wraz z wieloma innymi będzie miał premierę już w październiku

Film, którego reżyserem ponownie jest Bartosz Kowalski (Plac zabaw, Moja Wola, Niepowstrzymani, W lesie dziś nie zaśnie nikt), zaś scenarzystami Bartosz Kowalski i Mirella Zaradkiewicz (W lesie dziś nie zaśnie nikt, Zacisze, Na chwilę, na zawsze), ma nieco zmienić standardy slasherów, bo oprócz straszenie jest opisywany przez twórców jako niezwykle przewrotną, a nawet groteskową i krwawą opowieść o szukaniu miłości. 

Przeczytaj również: W lesie dziś nie zaśnie nikt niespodziewanie dostępny na Netflix

W filmie W lesie dziś nie zaśnie nikt 2, głównym bohaterem będzie bowiem Adaś, młody policjant mieszkający w niewielkiej wiosce na Podlasiu. Mężczyzna nie ma lekko w życiu, jest odrzucony przez osoby w jego życiu, również przez miłość swojego życia, przepiękną Wanessę. W filmie doświadczymy jego próby szukania samego siebie. Nie zabraknie także wątku Zosi, która cudem uszła z rąk zmutowanym morderców. Twórcy postanowili, że tym razem jej postać nabierze zupełnie innego charakteru. 

W obsadzie filmu: Mateusz Więcławek (Wesele, Geniusze, Wszyscy moi przyjaciele nie żyją), Julia Wieniawa (W lesie dziś nie zaśnie nikt, Sala samobójców. Hejter, Small World, Chłopi).

A także: Andrzej Grabowski, Izabela Dąbrowska, Robert Wabich, Wojciech Mecwaldowski,  Zofia Wichłacz oraz  Sebastian Stankiewicz.

Premiera sequela filmu ma nastąpić na Netflix w październiku. Dokładna data nie została jeszcze ujawniona.


Komentarze (0):
Reklama
Reklama
Najnowsze recenzje