W lesie dziś nie zaśnie nikt, polski horror typu slasher na zwiastunie

lubiegrac news W lesie dziś nie zaśnie nikt, polski horror typu slasher na zwiastunie
W lesie dziś nie zaśnie nikt, polski horror typu slasher na zwiastunieAgata Dudek | 17 stycznia 2020, 09:10

W lesie dziś nie zaśnie nikt to pierwszy taki typu polski horror. Slasher w reżyserii Bartosz M. Kowalski zaprezentowany na zwiastunie i plakacie.
 
Polskie kino nie jest bogate w horrory, a na liście takowych tytułów próżno szukać slashera, podgatunku, który swoją popularność miał w latach 70-80-tych ubiegłego wieku. W marcu tego roku w kinach zadebiutuje pierwszy polski horror w typie slashera, w reżyserii Bartosz M. Kowalski ze znaną aktorską obsadą.
 
 
Film opowie historię grypy młodzieży uzależnionej od technologii, która wyjeżdża na obóz do lasu, obóz bez dostępu do gadżetów współczesnej technologii, bez internetu, smartfonów i tym podobnych urządzeń. Niestety wędrówka zaplanowana przez organizatorów kempingu nie zakończy się dobrze. W lesie czyhać będzie na młodych ludzi coś znacznie gorszego niż uzależniająca technologia. Będę zmuszeni walczyć o prawdziwe życie, tym samym odkrywając co w życiu liczy się najbardziej, czym jest prawdziwa przyjaźń, a nawet miłość. 
 
– Rodzima kinematografia nie miała szczęścia do kina grozy i dziś horror w Polsce praktycznie nie istnieje. A przecież to pierwotny gatunek kina, który od zawsze cieszył się zainteresowaniem widzów. Jako pasjonat horrorów od dziecka, od lat marzyłem żeby robić takie kino. I mam nadzieję, że nasz slasher choćby uchyli drzwi do tego gatunku w naszym kraju. – mówi Bartosz M. Kowalski
 
W produkcji W lesie dziś nie zaśnie nikt znajdziemy znanych aktorów. W produkcji zagrają: Julia Wieniawa, Wiktoria Gąsiewska, Michał Lupa, Stanisław Cywka, Sebastian Dela, Mirosław Zbrojewicz, Gabriela Muskała, Wojciech Mecwaldowski, Piotr Cyrwus, Olaf Lubaszenko.
 
Muzykę do filmu komponuje Jimek. Za produkcję odpowiada Akson Studio  (Katyń, Wałęsa. Człowiek z nadziei, Atak paniki, Miasto 44). Dystrybutorem filmu jest NEXT FILM. Za scenariusz odpowiedzialny jest  Bartosz M. Kowalski, który znany jest z horroru społecznego Plac zabaw oraz Mirella Zaradkiewicz, Jan Kwieciński.
 
Premiera W lesie nie zaśnie już nikt w kinach w marcu 2020 roku. 
 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners