dodano: 2018-01-14 18:00:02
PC

W PLAY WITH ME zagramy już za kilka dni

W PLAY WITH ME zagramy już za kilka dni
10°
1

Już za kilka dni na platformie Steam dostępna będzie kolejna rodzima produkcja, niezależna gra przygodowa w klimacie horroru, dzieło studia AIREM, zatytułowana PLAY WITH ME.
 
Ten niezależny projekt, luźno inspirowany filmem "Piła" łączy w sobie elementy przygodówki, escape room i gry grozy, a zadebiutuje na Steam 17 stycznia 2018 roku. Wydaniem dzieła zajęło się IQ Publishing. W projekcie oprócz mrocznego klimatu gracz zmierzy się z wieloma ciekawymi zagadkami, w tym optycznymi, ale i z podstępnymi iluzjami.
 
W tajemniczych okolicznościach ginie znany dziennikarz śledczy Robert Hawk oraz jego żona, Sara. Policja odnajduje jedynie wrak ich samochodu, a wkrótce odkrywa, że zaginięcie może mieć coś wspólnego z działaniem seryjnego mordercy zwanego "Iluzja". Hawk wraz ze swoim przyjacielem prywatnym detektywem Patrickiem Clarkiem od jakiegoś czasu zbierał o przestępcy informacje, a zaginiony pisał o nim artykuł. W grze wcielamy się w owego dziennikarza śledczego Roberta Hawka, który musi wydostać się z łap Iluzji pokonując przygotowany przez niego labirynt zagadek.
 
W grze czeka nas zmierzenie się z licznymi zadaniami, ale i wyborami, w których możemy między innymi wykorzystać zaufanie innego człowieka, nawet przyjaciela. Gracz natrafi także na wiele zadań pobocznych i decyzji, które prowadzą do jednego z wielu zakończeń. Podczas zabawy wykorzystamy także mnóstwo przedmiotów, manipulując nimi, między innymi dmuchniemy w mikrofon, by zgasić świeczkę, wykonany gesty dłońmi, by zapalić zapałkę i wiele innych. 
 
W PLAY WITH ME wykorzystano bardzo realistyczny system określający stan psychiczny bohatera coraz bardziej popadającego w obłęd. Oprócz tego gracz wykorzysta wiele aktywności dodatkowych, w tym prowadzenie dziennika w wirtualnym telefonie, czytanie sms-ów, czy granie w gry mobilne, pamiętając, że elementy są tu bardzo losowe. 
 
Gra oferuje także tryb dla bardziej wymagającego gracza, któremu zależy na wyzwaniach. Taki gracz może zmierzyć się z trybem survivalowym. 
 
PLAY WITH ME dostępna będzie w dystrybucji cyfrowej na platformie Steam w wersji na PC w języku polskim. 
 
Odwiedź stronę oficjalną gry
 
Karta gry na Steam
 

Galeria:

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14

Komentarze (0):
avatar TOM3K
dodano: 2018-01-14 20:52:26

Wygląda jakby było tworzone metodą fotogrametrii podobnie jak get even którego przypomina bardzo no i koncwencja wydaje sie byc podobna.

Reklama
Reklama