dodano: 2019-11-04 21:00:10
PS4PS4 PROXBOX

Wargaming i GearBox łączą siły przy World of Warships Legends

Autor: AnoX
Gra: World of Warships: Legends
Tagi: World of Warships: Legends Firepower Deluxe Edition,World of Warships: Legends Firepower Deluxe,World of Warships: Legends Firepower,World of Warships: Legends,World of Warships,World of Warships Legends Firepower Deluxe Edition,wargaming,wargaming.net,g
Wargaming i GearBox łączą siły przy World of Warships Legends
17°
0

Wargaming i GearBox Publishing ogłosiły, że nawiązały współpracę w związku z World of Warships: Legends Firepower Deluxe Edition, czyli wersji pudełkowej!
 
Konsolowe wydanie gry skoncentrowanej na pojedynkach statków doczeka się 15 listopada premiery wersji pudełkowej, która będzie pierwszym tego typu wydaniem dla Wargamingu.
 
Wargaming rozszerza działalność z użyciem Wargaming Game Center
 
Po udanej premierze projektu w cyfrowej wersji przyszedł czas na pierwszą wersję pudełkową, która ma zapewnić graczom dodatkową zawartość rekompensującą cenę sklepową.
 
Kolekcjonerska wersja ma zapewnić nam wielki pakiet treści premium w postaci miesięcznego okresu premium, porcji waluty w grze i czterech okrętów premium: Iwaki, Kamikaze, Texas oraz Arizona. Dzięki nim łatwiej będzie nam wejść do zabawy na serwerach, gdzie już mierzą się ze sobą gracze.
 
Dwa miliony graczy już cieszy się przeprojektowaną rozgrywką, która dostępna jest na konsolach i w swojej formie oferuje nieco atrakcyjniejsze dla tego rynku rozwiązania.
 
World of Warships: Legends w wersji cyfrowej jest dostępne w ramach Wczesnego Dostępu. Wydanie World of Warships: Legends Firepower Deluxe Edition dostępne będzie od 15 listopada 2019 roku. Sugerowana cena Firepower Deluxe Edition wyniesie niecałe 40 euro zarówno na PlayStation 4 jak i Xbox One.
 
 
Więcej informacji o grach World of...
 
Zarejestrować się do World of Warships na PC możecie w tym miejscu.
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama