dodano: 2021-06-10 10:00:01

Wasteland 3 The Battle of Steeltown już na rynku, realme GT z premierą na dniach, a Going Medieval rozeszło się w... - Krótkie Info

Autor: AnoX
Wasteland 3 The Battle of Steeltown już na rynku, realme GT z premierą na dniach, a Going Medieval rozeszło się w... - Krótkie Info
0

Wasteland 3 The Battle of Steeltown już na rynku, realme GT z premierą na dniach, a Going Medieval rozeszło się. Więcej w Krótkie Info!

The Battle of Steeltown oficjalnie zagościło w Wasteland 3, zapewniając fanom kolejną porcję przygód dla Strażników.

Game Director David Rogers skomentował dzisiejsze ogłoszenie - The Battle of Steeltown to nie tylko fantastyczny nowy rozdział w historii Wasteland 3, stawiający przed graczem masę wyborów, konsekwencji i wyjątkowego humoru, ale także zwieńczenie ciężkiej pracy, jaką włożyliśmy w tę grę od jej premiery. W ręce grających po raz pierwszy w Wasteland 3 trafi teraz najlepsza możliwa wersja gry. Na fanów powracających do Steeltown czekają natomiast niespodzianki: nowa historia, postacie i mechaniki walki, naprawdę zmieniające taktykę w nowy, wymagający sposób. Napotkają też postacie oraz historie, które rozpoczęli w podstawowej grze, dzięki nowym interakcjom z ukochaną przez wszystkich papugą o plugawym języku, „Where Are They Now?", Elfów Świętego Mikołaja i nie tylko. Obrazu całości dopełnia niesamowita, nowa postapokaliptyczna muzyka. -

 

realme zapowiedziało, że już 15 czerwca odbędzie się polska premiera smartfona realme GT stawiającego na SnapDragona 888, UFS 3.1, sAMOLEDA 6,4 cala ze 120 Hz odświeżania.

 

Going Medieval oficjalnie rozeszło się po kilku dniach w przeszło 175 tysiacach sztuk, stanowiąc spory, rynkowy sukces.

 

Przeczytaj też: Zwiastun przygotowuje graczy na demo Hotel Renovator! Kiedy będzie można sprawdzić demko?

 

Sacred Fire doczekało się ujawnienia i zapowiedzi, że grę będzie można sprawdzić już w festiwalu Steam Next 2021.

 

Cenega Polska wraz z GIANTS Software zapowiada, że w czwartym kwartale 2021 roku na rynku zagości Farming Simulator 22.

 

Cenega i 1C Entertainment zapowiedziały, że King's Bounty II zagości w Polsce także w wyjątkowym, kolekcjonerksim wydaniu!

 

Zapoznaj się również z: Universe Generator: The Golden Sword, krótka przygodówka stworzona ze starych zdjęć. Premiera za nami!

 

Real Farm doczeka się wprowadzenia Gold Edition, czyli złotej wersji mającej zagościć na rynku 24 czerwca bieżącego roku.

 

Later Daters zagościło na Xboxach, gdzie gracze mogą się wcielić w randkujących staruszków, żyjących pełnią życia.

 

Snake Man's Adventure oficjalnie zagościło na Steam, gdzie gracze mogą już sprawą grę DosoSoft.

 


źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama