15°
0
dodano: 2019-06-24 06:05:04
PCPS4PS4 PROPS5STR

Watch Dogs Legion zaoferuje nam około 20 głównych ścieżek opowieści!

Autor: AnoX
Watch Dogs Legion to naprawdę oryginalne podejście do bohaterów oraz opowiadania historii, jak się okazuje czeka na nas mniej więcej 20 ścieżek fabularnych.
 
Najnowsza produkcja to sporego typu przedsięwzięcie w kwestii organizacji nie tylko fabuły, ale także i bohaterów mających się znaleźć w centrum wydarzeń. Jak się okazuje do dyspozycji otrzymamy około 20 głównych ścieżek, po przejściu których zauważymy już pewnego typu powtórzenia.
 
Clint Hocking z Ubisoftu doniósł właśnie o tej kwestii, przy okazji przypominając także o wyjątkowej kwestii postaci, które mogą być grane przez jednego aktora, lecz zaawansowane systemy modyfikacji pozwolą nam się nawet nie zorientować, że słyszymy teoretycznie ten sam głos oraz charakter.
 
Cyberpunk 2077 będzie posiadać dodatki niczym Wiedźmin 3 Dziki Gon!
 
Cała kwestia ekosystemu ma zapewnić nam naprawdę wiele unikatowych wydarzeń, niekiedy łącząc się także ze sobą nawzajem. Ilość przypadków jest olbrzymia, dzięki czemu kolejne podejścia będą naprawdę nietypowe względem innych gier.
 
Twórca poruszył także kwestię psów, które jednoznacznie zrównał z ludźmi w formie priorytetów oraz ich biologii. Na nieszczęście zespołu deweloperskiego nie możliwe było stworzenie takiego systemu, który ich zdaniem zapewniałby przemyślany los dla zwierząt. No jak widać fantazja w przypadku Legionu będzie mocno podkręcona.
 
Watch Dogs Legion ukaże się 6 marca 2020 roku.
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama