12°
1
dodano: 2020-10-29 22:25:01
PCPS4PS4 PROPS5STR

Watch Dogs Legion dziś zalicza swoją premierę, zgarniając niezłe oceny...

Autor: AnoX
Dziś premierę rynkową zalicza Watch Dogs Legion, kolejna odsłona znanego cyklu o hakerach, którzy w cyberpunkowym Londynie, starają się odzyskać miasto.
 
Ubisoft dziś może się delektować kolejną premierą, po dość długim czasie nadszedł czas na zaoferowanie graczom swojego kolejnego tytułu, który tym razem zabiera nas do futurystycznego Londynu, gdzie na każdym kroku czekają na nas liczne niespodzianki.
 
Zapoznaj się także zThe Last Show of Mr. Chardish zadebiutuje na Steam już w przyszłym tygodniu. Metaforyczna przygoda wkrótce się rozpocznie
 
Za sprawą systemu "Play as Anymore" możemy się w Londynie poruszać wszystkimi postaciami, nie będzie łatwo ich pozyskać, jednakże zadanie to będziemy się starali ze wszystkich sił zrealizować, przeżywając jednocześnie wiele przygód.
 
Stolica jest bliska dodatku, została zdominowana, a jedynie DedSec jest w stanie powstrzymać dominację organizacji Albion oraz ich sojuszników i zaawansowanych technologicznie rozwiązań.
 
Jak już wiemy nie brakuje powrotu Aidena Pearce'a, który będzie miał swoje wątki, ba grę będziemy mogli skończyć właśnie tym bohaterem, znanym z pierwszego Watch Dogs.
 
Oceny w ramach serii są najsłabsze, jednakże średnia na poziomie 75/100 oraz poziom poleceń wynoszący 62% (za opencritic) to rezultat wciąż dobry. System grania wszystkimi świetnie się spisał, niestety misje oraz generacja narracja i sama opowieść były mocno krytykowane przez recenzentów.
 
Watch Dogs Legion ukazuje się dziś (tj. 29 października 2020 roku) na komputery osobiste (w tym Uplay+), PlayStation 4, PlayStation 5Xbox One, Xbox Series X, Xbox Series S oraz Google Stadia.
 
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
avatar TOM3K
dodano: 2020-10-31 22:05:36

Mam duze nadzieje co do tego tytulu i jako jedyny z trzech mam nadzieje ograc i chcialbym w niego pograc. Tamte bardziej zona przechodzila :)

Reklama
Reklama