15°
0
dodano: 2020-10-13 23:10:01
PC

Werewolf: The Apocalypse - Heart of the Forest dziś oficjalnie gości na komputerach osobistych! Co czeka na fanów Świata Mroku?

Autor: AnoX
Werewolf: The Apocalypse — Heart of the Forest dziś oficjalnie zalicza swoją premierę na komputerach osobistych, skąd można się wybrać do Białowieży.
 
Different Tales i Walkabout Games świętują w dniu dzisiejszym premierę swojej gry Werewolf: The Apocalypse — Heart of the Forest, za sprawą której gracze mogą wsiąknąć do wykreowanej wizji Puszczy Białowieskiej, ubranej w Świat Mroku z jego wielką dawką sił rywalizujących ze sobą.
 
Zapoznaj się także zKing Arthur: Knight's Tale to nowa propozycja węgierskiego studia NeocoreGames! Czas na kolejny XCOM w świecie fantasy!
 
W dniu dzisiejszym gracze mogą wkroczyć w kolejną podróż w połączonym modelu rozgrywki pomiędzy klasycznym RPG-iem oraz visual novelą, wobec których będziemy się mogli zapoznać z kolejną porcją atrakcji.
 
Zaprezentowana opowieść ma prezentować wizję niszczenia lasu, w wyniku którego poznamy losy Mai, dziewczyny mającej polskie korzenie, która zjawia się w miejscu swojego pochodzenia, gdzie uda jej się odkryć zupełnie inny świat.
 
 
 
Twórcy Wanderlust Travel Stories i Wanderlust Transsiberian, tym razem ukazują prezentowaną przez siebie wizję świat realizmu oraz Świata Mroku, gdzie tytułowy Wilkołak nie raz i nie dwa, nas zaskoczą.
 
Produkcję w ciągu tygodnia możemy sprawdzić ze zniżką na zakup wynoszącą 10%.
 
Werewolf: The Apocalypse — Heart of the Forest dziś debiutuje, to jest 13 października 2020 roku na komputerach osobistych.
 
Karta na GOG-u
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama