dodano: 2018-01-11 14:05:02
PC

Where the Water tastes like Wine z gwiazdorską obsadą głosową!

Autor: AnoX
Where the Water tastes like Wine z gwiazdorską obsadą głosową!
2

Where the Water tastes like Wine będzie mogło pochwalić się naprawdę gwiazdorską obsadą, w której znalazł się pewien znany muzyk. Czy jest już data premiery?
 
Dim-Bulb Games we współpracy z Serenity Forge ogłosiły gwiazdorską obsadę, w której znalazł się między innymi Sting. Jest to o tyle istotna sprawa, że to właśnie dialogi i muzyka folklorowa mają stanowić najmocniejsze elementy gry i jej przebiegu. 
 
- Where the Water Tastes Like Wine to wyjątkowe doświadczenie narracyjne – powiedział Sting. - Cieszę się, że mogłem stać się częścią tego wizjonerskiego przedsięwzięcia. -
 
Where the Water Tastes Like Wine pozwoli nam przemierzyć fantastyczną wizję Stanów Zjednoczonych, gdzie w trakcie podróży będziemy się z innymi wymieniać naszymi opowieściami oraz legendami. Przy okazji czuwać nad nami będzie przeznaczenie, które będziemy się starali poznać oraz przetrwać.
 
Pełną obsadę znajdziecie w tym miejscu, warto ją poznać, gdyż występują w niej takie postacie jak chociażby Dave Fennoy, Cissy Jones czy Kimberly Brooks.
 
Where the Water tastes like Wine ukaże się na "wcześnie" w 2018 roku na komputerach osobistych. 
 
Strona gry
 
Karta na Steam
 
 
Twitter Dim Bulb Games
 
Strona Serenity Forge
 

źródło: Informacja Prasowa

Galeria:

1
2
3
4
5
6
7

Komentarze (2):
avatar TOM3K
dodano: 2018-01-12 10:53:24

Ciekawie i fajnie się prezentuje a dobrana dobrze obsada dubbingowa to podstawa.

avatar Mariusz
dodano: 2018-01-11 23:40:08

Dość nietypowo to wygląda, ikonki od razu skojarzyłem z rome 2 i ikonkami frakcji, serio są podobne. Motywy muzyczne będą wyjątkowe, chodźby dla muzyki będzie warto ogarnąć, Sting to jednak klasa sama w sobie.