dodano: 2021-12-08 21:05:01

Witamy na Pacyfiku to Pierwszy Sezon w Call of Duty: Vanguard

Witamy na Pacyfiku to Pierwszy Sezon w Call of Duty: Vanguard
21°
0

Witamy na Pacyfiku to Pierwszy Sezon w Call of Duty: Vanguard, wprowadzającym do rozgrywki sporo nowości. Co rozszerzy zabawę?

W ramach pierwszego pełnoprawnego sezonu gracze mogą się zapoznać z Calderą, nową mapą w klimacie Pacyfiku! Już dziś Rebirth trafia na serwery wraz z nowym Karnetem bojowym czy Grotami trójzębnej włóczni.

Przeczytaj też: Matrix Zmartwychwstanie (The Matrix Resurrestions) na nowym, bardzo klimatycznym zwiastunie

Rozgrywka wzbogaciła się o trzy darmowe bronie (Karabinek Cooper, Karabin przeciwpancerny Gorenko, Sawtooth: broń do walki wręcz), dwa perki czy wyposażenie dostępne za darmo. Nie zabrakło jednak także Katany czy pistoletu maszynowego Welgun.

Francis „Kai” Lanakila to nowy operator stawiający na karabinek Cooper oraz efektowny styl walki. Powróci na serwery tryb Kontrola, dostępna będą nowe perki Serpentine czy Intuition. 

W trybie Zombie pojawiają się nowe Przymierza, nowe bronie i wyzwania, a także i Księga rytuałów z seriami zabójstw, nowymi obszarami czy... świątecznymi dekoracjami!

Call of Duty Vanguard zadebiutowało 5 listopada 2021 roku na PlayStation 5, PlayStation 4, komputery osobiste, Xbox One, Xbox Series X oraz Xbox Series S.

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!


źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama