dodano: 2019-11-25 00:45:11
PS4PS4 PROXBOX

World of Warships: Legends już dziś z międzyplatformową rozrywką!

Autor: AnoX
Gra: World of Warships: Legends
Tagi: World of Warships: Legends,międzyplatformowość,międzyplatformowa zabawa,wargaming,waegaming.net,legens,world,world of,world of warships,warships,crossplay,crossplay world of warships legends
World of Warships: Legends już dziś z międzyplatformową rozrywką!
19°
0

World of Warships Legends doczeka się w dniu dzisiejszym nowej aktualizacji, której największą zaletą jest oficjalne wsparcie dla wieloosobowej rozgrywki.
 
W dniu dzisiejszym na serwerach gry pojawi się listopadowa aktualizacja wprowadzająca do rozgrywki sporo nowości, w tym tę główną - międzyplatformową możliwość rywalizacji. To pierwsza tego typu inicjatywa Wargamingu bez względu na platformę, co jedynie potwierdza skalę tego działania. Za sprawą tej funkcji nie tylko spędzimy mniej czasu w oczekiwaniu na rozgrywkę, ale także będziemy mogli połączyć się z jeszcze większą grupą mniej lub bardziej zaangażowanych członków społeczności.
 
Za sprawą współpracy ze społecznością zdecydowano się wprowadzić zmiany do interfejsu oraz dodano nowe mapy. Zapomnieć nie możemy także o rankingowych bitwach, dzięki którym będziemy mogli się mierzyć z jeszcze większą ilością graczy z najwyższego poziomu. Na początek otrzymamy nie tylko klasyczną rywalizację, ale także dwa "sprinty" dla maszyn z poziomu V i IV.
 
Przed nami jest jeszcze Czarny Piątek, a o wszystkich niespodziankach szykowanych przez Wargaming na ten czas będziecie mogli przeczytać w specjalnym wpisie z ofertami na Czarny Piątek 2019.
 
- Naszym najważniejszym celem jest zapewnienie graczom jak najlepszej zabawy, dlatego bardzo się cieszę, że teraz obie grupy fanów będą mogły grać w World of Warships: Legends razem - wyjaśnia Wiktor Kisłyj, dyrektor generalny Wargaming. - To dopiero pierwszy etap wprowadzania rozgrywek na wielu platformach. W przyszłości planujemy dalej rozwijać tę funkcję. -
 
World of Warships: Legends zadebiutowało 12 sierpnia 2019 roku na PlayStation 4 i Xbox One. 
 
Więcej informacji o grach World of...
 
Zarejestrować się do World of Warships na PC możecie w tym miejscu.
 
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama