dodano: 2022-06-22 09:50:01
ANDIOSPC

Wreckfest trafiło na Switcha, Planet Zoo z DLC, Shadowrun Trilogy na konsolach, Airoheart z datą premiery - Krótkie Info

Wreckfest trafiło na Switcha, Planet Zoo z DLC, Shadowrun Trilogy na konsolach, Airoheart z datą premiery - Krótkie Info
0

Wreckfest trafiło na Switcha, Planet Zoo z DLC, Shadowrun Trilogy na konsolach, Airoheart z datą premiery. Więcej w Krótkie Info!

Oficjalnie wczoraj Wreckfest trafiło na konsolkę Nintendo Switch, gdzie możemy mobilnie zabrać się w podróż w wielki, wyścigowy fenomen.

 

DLC Planet Zoo: Conservation Pack oficjalnie trafił na rynek, dzięki czemu gracze mogą się zapoznać z nową porcją wyjątkowych zwierząt oraz pomniejszych nowości w rozgrywce.

 

Turniej Hearthstone Battlegrounds: Lobby Legends – Eternal Night odbędzie się już w ten weekend, oferując nową dawkę zawartości oraz zaciętą e-sportową rywalizację.

 

Zapoznaj się także z: Letnia Wyprzedaż na GOG-u, z piątą i ostatnią darmową grą, klasykiem o tytule Flashback. Czas ograniczony!

 

Paradox Interactive ogłosił, że pakiet Shadowrun Trilogy jest już dostępny na wszystkich konsolach, oferując wielkie, spójne i poprawione wydanie gier Harebrained Schemes.

 

SOEDESCO oficjalnie zdradziło, że ich nadchodząca gra Airoheart ma już datę premiery, którą został dzień 30 września 2022 roku.

 

Sonic Team zdecydowało się zaprezentować rozgrywkę z nadchodzącego pakietu odświeżeń w postaci debiutującego jutro Sonic Origins.

 

Przeczytaj też:

 

Farming Simulator 19 Ambassador Edition doczekało się swojej premiery, dzięki czemu gracze mogą sprawdzić specjalne, wypakowane zawartością wydanie hitu GIANTS Software.

 

Doszło do współpracy pomiędzy Hell Pie oraz Electric Callboy, dzięki czemu w nadchodzącej grze pojawią się specjalne cztery skórki.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!


źródło: Informacje prasowe

Komentarze (0):
Reklama