dodano: 2022-05-13 15:00:01

Wyciekły zdjęcia z nowego Silent Hill! W produkcję ma być zaangażowane również Sony

Wyciekły zdjęcia z nowego Silent Hill! W produkcję ma być zaangażowane również Sony
20°
0

Znany informator Dusk Golem opublikował na swoim koncie na Twitterze pierwsze zdjęcia, które mają pochodzić z Silent Hill. Ujawnił także, że w produkcję gry może być zaangażowanych wiele studiów, w tym samo Sony. 

Dusk Golem jest znany wśród graczy z wielu trafnych informacji dotyczących gier z serii Resident Evil. Tym razem na swoim profilu pokazał coś, co wzbudziło zainteresowanie wielu wielbicieli Silent Hill. Mianowicie ujawnił 4 zdjęcia, które mają pochodzić z najnowszej odsłony tej gry. Na ile te przecieki mogą okazać się prawdą?

Zapoznaj się także z:

Wspomniany twórca gier pisze, że zdjęcia pochodzą z 2020 roku i sama koncepcja gry, jak i to co przedstawiają mogła się już zmienić. Mimo to, zostały one już usunięte przez administratorów portalu na wniosek Konami, które zgłosiło swoje prawa autorskie. Jednak można je obejrzeć w poniższych komentarzach do tego wątku. To oznacza, że przecieki o nowym Silent Hill mogą okazać się prawdziwe i studio prężnie rozwija ten projekt.

Według Duska Golema, nad produkcją pracuje wiele zespołów deweloperskich. Ma w tym procesie uczestniczyć także Sony, które ma być odpowiedzialne za marketing. Jak na razie nic więcej nie wiadomo o samym Silent Hill, być może w ciągu następnych miesięcy otrzymamy więcej informacji od producentów lub pojawią się kolejne przecieki.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!


źródło: https://www.ppe.pl/news/300168/silent-hill-remake-wycieka-sony-moze-byc-zaangazowane-w-projekt-pierwsze-materialy-z-nowego-horroru.html

Komentarze (0):
Reklama